- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Хімік – Говерла. Зі щитом або на щиті

11 Лютого 2011 (16:26)

Сьогодні у Южному для «Говерли» завершиться виїздна триматчева серія ігор. Нагадаємо, що у попередніх двох поєдинках «ведмеді» програли «Будівельнику» та БК «Одеса». І якщо програш лідеру був не настільки болючий, то відсутність позитивних емоцій після гри з одеситами насторожила, адже команда Олега Юшкіна не демонструвала аж надто впевнену гру і при цьому гості змогли зіграти ще гірше. Сьогоднішній поєдинок покаже чи справді у команди Євгена Мурзіна настав глибокий спад, чи все ж Зіммерман, Шаппел та компанія можуть зібратися і показати характер.

Власне без характеру сьогодні навряд чи вдасться здолати господарів, адже южненці з останніх сил боряться за можливість грати у плей-офф і для них кожна перемога на вагу золота. «Говерла» ж у випадку поразки зрівняється за кількість програних матчів з «Дніпром» і може втратити четверту сходинку.  Власне у грі з Южним і стане зрозуміло, скоріш за все, чи підкорегувало керівництво клубу завдання на сезон, адже нагадаємо, що перед початком Чемпіонату завдання було потрапити до чільної вісімки. «Ведмеді» по ходу першості  показали, що здатні на більше, але чи потрібно це «більше»?

Дві попередні зустрічі завершилися на користь Говерли: 66:75 у першому колі і 81:76 вдома на початку січня.  Окрім того, варто сказати, що в останніх чотирьох матчах «Хімік» поступився вдома лише «Будівельнику», а от матчі проти «Одеси», «Галичини» та «Києва» складалися для южненського клубу досить успішно. Отож сьогодні о 18:00 буде дуже цікавий поєдинок.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.