- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Хімік - Говерла 74:83. Поранені ведмеді небезпечні...

12 Лютого 2011 (00:43)
Перша чверть матчу для обох команд пройшла на зустрічних курсах, – зауважує прес-служба БК «Хімік». За гри без захисту рахунок після першої чверті 21-23 на користь «Говерли». У другій десятихвилинці гра змінилася. Команда з Івано-Франківська застосувала зонний захист, з яким «Хіміку» впоратися не вдалося, а от підопічні Євгена Мурзіна атакували так само стабільно, як і в першій чверті. Лідерами в першій половині гри були Павло Ульянко й Ерік Колмен у «Говерли» та Неманья Протіч у «Хіміка». Підсумок першої половини зустрічі – 29-45 на користь «Говерли».
 
Відіграти таке відставання було практично неможливо для «Хіміка», але команда Зорана Мартіча знайшла в собі сили зробити значний ривок у третій чверті. З –16 южненці скоротили відставання до –7. Великий внесок у цей ривок зробив Кертіс Мілледж. На чотирьох фолах у «Говерли» було відразу кілька ключових гравців, які почали вибувати з гри один за одним. Після третьої чверті рахунок у матчі був 55-63. «Хіміку» потрібно було відіграти вже 8 очок, а не 16. У четвертій десятихвилинці в «Говерли» із п'ятьма фолами матч закінчили Ерік Колмен, Віктор Герасимчук і Павло Ульянко. Южненці всіма силами намагалися наблизитися до суперника. Численні проходи Олександра Кольченка приносили користь команді, але їх було недостатньо. У складі «Говерли» з'явився свій герой матчу – Джеремі Шаппел, який раз за разом набирав очки для своєї команди. За 20 секунд до фінальної сирени у матчі стався найбільш неспортивний момент. Між Сергієм Поповим та Анатолій Дубнюком зав'язалася бійка, в якій взяли участь й інші гравці, що перебували на майданчику. Ця ситуація змусила арбітрів піти на нараду, після чого дискваліфікуючі фоли отримали призвідники – Попов і Дубнюк. Тим не менше, ця ситуація ніяк не вплинула на результат зустрічі, в якому перемогу святкувала «Говерла» – 74-83. Шанси «Хіміка» на потрапляння у плей-офф з кожною поразкою стають все меншими, адже попереду низка важких виїзних матчів.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.