- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Sport.if.ua оцінює дії гравців "Говерли" у матчі проти "Хіміка"

12 Лютого 2011 (12:48)
Наш портал започатковує ще одну нову рубрику. Тепер після кожного поєдинку за участю БК «Говерла» у чемпіонаті баскетбольної Суперліги sport.if.ua оцінюватиме і аналізуватиме дії «ведмедів» у тому чи іншому поєдинку першості. Для початку, пропонуємо вашій увазі наші оцінки «говерлянам» у виїзному матчі з южненським «Хіміком», який завершився перемогою івано-франківців з рахунком 83:74.
               
Джеремі Шаппел. Оцінка sport.if.ua - 7,5
(21 очко + 9 підбирань + 1 передача)
Саме завдяки блискучій грі Шаппела «ведмеді» повертаються з Южного з важливою перемогою. Від першої до останньої хвилини на паркеті (грав практично без замін) був швидкий, агресивний і корисний, заряджаючи партнерів на боротьбу. Насамперед, Джеремі традиційно відпрацьовував у захисті, вкотре ставши кращим у своїй команді за підбираннями. Але найголовніше – у американця вдалася гра у нападі, де він своїми проходами просто розривав не поступні редути «хіміків».

Данте Свонсон. Оцінка sport.if.ua - 7,0
(12 очок + 2 підбирання + 2 перехвати)
Після блідої першої половини, у другій – зіграв впевнено і корисно для команди. Частенько брав на себе гру, заставляючи суперників фолити на собі (особливо під час останніх двох хвилин). Відтак саме його серія влучних штрафних кидків допомогла утримувати лідерство незважаючи на активність «Хіміка» під завісу матчу.

Ерік Колмен. Оцінка sport.if.ua - 6,5
(16 очок + 4 підбирання + 3 передачі)
Зіграв традиційно активно, причому саме у грі з «Хіміком» показав дуже непогані показники у атаці (83% влучання з гри, 100% - з штрафних). Добре тримав і захист. Проте далася в знаки його «хвороба» з перебором персональних фолів. Відтак залишив гру вже на початку четвертої чверті, що, певною мірою, перекреслило його активі дії за 18 хвилин на паркеті. 

Павло Ульянко. Оцінка sport.if.ua - 6,5
(12 + 2 підбирання + 2 передачі + 1 перехват)
Саме завдяки результативній грі Ульянко в першій половині (10 очок) «Говерла» зуміла відірватися у рахунку. Щоправда, дещо розчарував білорус у другій половині, насамперед, своїми захисними діями (всього 2 підбирання за весь матч). До того ж, як і Колмен, залишив гру через перебір персональних фолів на початку заключної чверті. Благо, це не вплинуло на підсумковий рахунок.

Олексій Полторацький. Оцінка sport.if.ua - 6,5
(5 очок + 2 підбирання + 1 перехват)
Незважаючи  на те, що зумів уникнути «фол-ауту» (на відміну від Колмена і Ульянко), діяв у матчі з перемінним успіхом. З одного боку наш досвідчений гравець особливо не зіпсував гри «Говерли», водночас, міг би діяти у атаці знчно продуктивніше (5 очок за 19 хвилин). Натомість непогано діяв у захисті, стримуючи «високих» господарів – Бавчіча і Завадського. 

Річард Джетер. Оцінка sport.if.ua -  6,0

(10 очок + 2 підбирання + 1 перехват)
В цьому матчі новачок «Говерли» виглядав набагато краще аніж у попередніх шести. У нападі діяв досить помірковано (2/2 з середньої і 1/2 з дальньої відстані). Загалом своєю грою більше порадував, ніж розчарував. Головне – щоби зберіг цей настрій і у наступних поєдинках.

Деррік Зіммерман. Оцінка sport.if.ua -  6,0
(0 очок + 5 підбирань + 5 передач + 1 перехват)
Кращий асистент Суперліги хоч і віддав свої чергові 5 результативних передач, проте вперше у сезоні завершував гру без жодного здобутого очка (не забив усі шість кидків з гри) і тільки 1 РЕ ефективності. Будемо сподіватися, що цей атакувальний провал (у попередніх двох матчах здобув 23 очки) залишиться тільки у рамках матчу в Южному. 
 
Віктор Герасимчук. Оцінка sport.if.ua -  6,0

(7 очок + 3 підбирання + 1 передача)
Як і у багатьох матчах цього сезону був дуже активний і націлений на боротьбу. Втім моментами дещо перегравав, особливо в виконанням дальніх кидків. Але загалом зіграв на своєму рівні.    

Анатолій Дубнюк. Оцінка sport.if.ua -  5,5
(0 очок + 3 підбирання)
Не зміг допомогти команді у атаці, враховуючи що перебував на паркеті цілих 17 хвилин (не виконав жодного середнього кидка, натомість двічі «змазав» здалеку, що не є його парафією). Проте декілька разів надійно відіграв у нападі. Зокрема, за 20 секунд до завершення матчу зняв дуже важливе підбирання після неточно дальнього кидка Кольченко. Згодом, став один з співучасників скандального інциденту під завісу гри, в якому зчепився з відвертим провокатором господарів Поповим. Судді вирішили обох вилучити з майданчика, проте провини Анатолія у інциденті, на наш погляд, взагалі не було…     

Ігор Кривич. Оцінка sport.if.ua -  5,0
(0 очко + 1 підбирання)
Невдалий матч для нашого визнаного снайпера. Вийшов на паркет тільки в середині другої чверті, проте не зміг добре увійти у гру, відтак за 3 хвилини не виконав жодного кидка.                    

Олександр Шостуха. Оцінка sport.if.ua - б/o
Андрій Калашніков. Оцінка sport.if.ua -  б/o    


 
Коментарі
13. 2 .2011 (01:05) Гість
по 10-бальной шкале оценивали? у вас была рубрика недавно "Колишні гравці Говерли"...будет продолжение или все так и закончится начавшись на Фрейзере?
13. 2 .2011 (22:33) Зураб Хромаєв
Так-так, хотілося б продовження цієї рубрики! Особливо цікаво було б почитати про Декера і Кудрявцева...
13. 2 .2011 (23:22) Редактор
Побажання врахуємо, а наразі готуємо Коваленка.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.