- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області. Дубль "Говерли" познущався над "НТУ"

17 Лютого 2011 (20:07)

У чемпіонаті "ПРИВАТ-ліги" Івано-Франківщини з баскетболу зіграно черговий поєдинок. Зустрічалися представники підгрупи «Б» - «Говерла-2» і «НТУ». На відміну від команди з Надвірної, яка надій на плей-офф цього сезону не плекає, молоді «говерляни» наразі ведуть дуже принципову суперечку з «ІФНТУНГ» за трійку кращих у своїй підгрупі. І перемога над «НТУ» з рахунком 75:34 значно збільшила шанси підопічних Дениса Спиридонова на продовження боротьби за нагороди першості.

Гру було зроблено вже у першій чверті, яку «Говерла-2» виграла «насухо» з рахунком 25:0. Зрештою, івано-франківці без особливих труднощів довели матч до другої перемоги у сезоні з різницею більш як 40 очок (75:34). Цікаво, що у складі переможців усі девять гравців здобували очки, а найбільше постарався Олександр Гарбарчук, який набрав 14 пунктів.

Чемпіонат "ПРИВАТ-Ліги" Івано-Франківщини:
"
Говерла-2" (Івано-Франківськ) – "НТУ" (Надвірна) – 75:34
"
Г": Гарбарчук (14), Ганьшин (10), Вінтоняк (9), Рижко (9), Жадан (8), Березовський (8), Янкевич (4), Одажиу (4), Хромов (4).
"Н": Демянець (15), Коржик (12), Стефуняк (3), Костарєв (2).

Турнірне становище команд (станом на 15.02.2011 р.)
Підгрупа "А": 1"Тирлич" (Коломия) – 8 очок (4 матчі); 2."Ветерани" – 6 (3); 3. "КФВ" – 5 (4); 5."ПНУ" і "КЕП" – по 4 (3); 6. "Снятин" - 3 (3).
Підгрупа "Б": 1."Кооператор" - 7 очок (4 матчі); 2."ІМЕ-ГА" - 6 (3); 3."ІФНТУНГ" - 6 (4); 4."Говерла-2" - 5 (3); 5. "Бурштин" - 4 (2); 6."НТУ" (Надвірна) 3 (3).

Наступні матчі першості:
"Бурштин" - "НТУ" (Надвірна)
Місце: Бурштин
Дата: 17 лютого, 18:00

 
Коментарі
17. 2 .2011 (20:54) Зураб Хромаєв
Між іншим, "Говерла-2" винесла у 1-му "ІФНТУНГ" з рахунком 112:38. Але тоді у складі нафтярні не було Пелеха і Бріса)) Що ж, подивимось чим воно усе закінчиться...

17. 2 .2011 (20:58) Друг Ріяфета
ага, а у "Нафтіка" ще залишилася гра проти "Коператора" і є така підозра, що команда Пелеха переможе. Хоча це і не гарантуватиме плей-офф, якщо "говерла" виграє у обох матчах проти "ІМЕ" та "Бурштина"

17. 2 .2011 (21:02) Зураб Хромаєв
Чуєш розумник, може твої "підозри" ще й підкажуть, хто скаже чемпіоном? Хоча те що "Коператор" злиє "Нафті" - мабуть доконаний факт! Кімлач вже у плей-оффі))))
18. 2 .2011 (09:26) Руля
Ти шо на "Кооператор" наїхав? Район хочеш цілий щоби підірвався? Наша команда, якщо всі будуть грати, винесе всіх! У тому числі і Пелеха з його "Нафтою"! хахахаха

17. 2 .2011 (23:10) Калаш
Цікавий момент: окрім Калашнікова, заборонили грати у чемпіонаті області, за основу суперлігової Говерли регулярно заявляють чи не половину складу "Говерли-2" (Гарбарчук, Вінтоняк, Янкевич, Рижко і Березовський). А чому ж вони тоді нрають на область??????????
17. 2 .2011 (23:23) Вуйна
Ну що ж, друзі, технічну перемогу Надвірній, а Говерлі другу тех.поразку ))))
19. 2 .2011 (15:17) Гість
До речі, а чому Говерлятам за техпоразку все-таки нарахували очко? Мала ж бути "баранка" і 4 очка в сумі, а не 5...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.