- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Говерла – Кривбасбаскет. Остання і …перша?

21 Лютого 2011 (17:25)

Сьогодні у Івано-Франківську відбудеться остання гра Говерли вдома у третьому колі і відповідно – цієї зими. Після цього «ведмедів» очікують ще два вояжі і на цьому третина «регулярки» завершиться. Водночас суперник сьогодні у господарів неоднозначний. Взагалі «Кривбасбаскет» зараз є єдиною командою ліги, яку франківчани ще жодного разу не перемагали. Сьогодні ж усі вболівальники сподіваються на те, що ця неприємна традиція буде перервана, адже для цього є усі передумови. «Говерла» не могла перемогти криворізький клуб, коли це була «команда Мітровіча» із наявними легіонерами. Зараз же ж гості виступають виключно українцями і потихеньку почали «сповзати» у турнірній таблиці після хорошого старту з легіонерами. Щоправда «Кривбасбаскет» не є хлопчиками для биття і намагається боротися у кожній грі, що іноді приносить свої дивіденди. Зокрема 2 дні тому підопічні Чурсіна у Львові перемогли «Політехніку-Галичину» і призупинили свою серію поразок. Наразі у гостей 50%-ковий показник: 16 перемог та 16 поразок. «Говерла» ж у свою чергу продовжує боротьбу з «Азовмашем» за третю позицію у таблиці, маючи однакову з маріупольцями кількість перемог, але поступившись на один раз більше. Два дні тому «ведмеді» досить впевнено обіграли сусідів теперішнього суперника по турнірній таблиці – Ферро-ЗНТУ з різницею у 10 очок і скоріш за все сьогодні теж Євген Мурзін буде налаштовувати своїх гравців на перемогу. Власне питання налаштування і є, мабуть, визначальним у результаті сьогодні. Якщо господарі зможуть не розслабитися і показати свою гру, то перемога буде за ними, а якщо ж уроки київських «вовків» минули даремно тоді…

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.