- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прометей - Франківськ-ПНУ. Огляд матчів (+ відео)

12 Жовтня 2020 (16:00)

"Прометей" та "Франківськ-ПНУ" у Кам'янському разом написали першу сторінку історії новоствореної команди.

У першій зустрічі гостям важко було щось протиставити більш досвідченим суперницям, а от в другій підопічні Юрія Процюка дали гідний бій добре укомплектованому новачку змагань.

Прометей - Франківськ-ПНУ - 85:56 (24:11, 23:13, 20:16, 18:16)
10 жовтня. Суперлiга (жiнки). 1-й тур (перший матч). Кам'янське. СК "Прометей". 234 глядача.

Головний арбiтр: Сергiй Тисленко.

БК "Прометей": Мосбi* (15 + 10 пiдбирань), Джеймс* (22 + 5 перехоплень), Молова*, капiтан (13 + 12 пiдбирань), Мусієнко* (3 + 7 передач), Любiнець* (14), Дацько (2), Горобець (9), Венжик (0), Кiба (0), Дубровська (7), Iгнатченко (0). БК "Франкiвськ-ПНУ": Тетерук* (11 + 3 перехоплення), Завертайло* (7), Космач* (10 + 8 передач), Самохвалова* (9 + 8 пiдбирань), Бiлоцеркiвська* (12), Волнянська (0), Боровець (0), Процiкевич (0), Сидорак (4), Гайда (3), Узельман (0).

Тиждень прем'єрних виступів представників "Прометея" в своїх змаганнях завершувала наша жіноча команда. Для неї поєдинок проти "Франківська-ПНУ" взагалі став матчем N1 в історії. І дуже приємно, що наші дівчата підтримали святковий настрій і самим собі, і тим вболівальникам, які вперше сьогодні познайомилися з командою!

При цьому стартова перемога команди Вікторії Большакової не викликала абсолютно ніяких питань. Наші дівчата дозволили своїм суперницям хіба що повести в рахунку на 1-й хвилині. Після цього вони зробили вражаючий ривок 11:0, головними дійовими особами якого стали американські легіонерки команди Кейшуан Джеймс і Берніс Мосбi. Дівчата в своїх передсезонних інтерв'ю розповідали, що люблять атлетичний баскетбол і їх слова з ділом не розійшлися, але при цьому вони продемонстрували і відмінний дриблінг, і поставлений кидок, причому Кейшуан відзначилася вражаючим відсотком влучань здалеку - 42.

З 18 перших набраних "Прометеєм" очок відразу 14 виявилися в активі Джеймс і Мосбi, однак і інші наші дівчата аж ніяк не були статистами. Оксана Моллова, наприклад, як і Берніс Мосбi, відзначилася дабл-даблом. Краща розігруюча ліги Юлія Мусієнко віддала своїм партнерам сім результативних передач, Вікторія Любінець внесла свій вклад в беззаперечну перевагу "Прометея" в боротьбі під обома щитами, а Віта Горобець реалізувала дві спроби дальніх кидків з трьох.

Ще перед великою перервою перевага господарок майданчика перевищила двадцять залікових пунктів, що зняло всі питання щодо результату поєдинку. До честі дівчат з Івано-Франківська, вони не опустили руки і як могли, чинили опір фактично до фінальної сирени, але поступалися в переважній більшості баскетбольних компонентів.

прес-служба БК "Прометей"

Прометей - Франківськ-ПНУ - 103:81 (31:17, 22:19, 21:21, 29:24)
11 жовтня. Суперлiга (жiнки). 1-й тур (другий матч). Кам'янське. СК "Прометей". 234 глядача.

Головний арбiтр: Сергiй Тисленко.

БК "Прометей": Мосбi* (36 + 16 пiдбирань), Джеймс* (31 + 5 передач), Молова*, капiтан (10 + 10 пiдбирань), Мусієнко* (5 + 7 передач), Любiнець* (4), Дацько (5), Горобець (6), Венжик (0), Кiба (2), Дубровська (4), Iгнатченко (0). БК "Франкiвськ-ПНУ": Тетерук* (11 + 6 пiдбирань), Завертайло* (1), Космач* (27 + 8 передач), Самохвалова* (16), Бiлоцеркiвська*, капiтан (14 + 8 передач + 3 перехоплення), Боровець (0), Процiкевич (0), Сидорак (12 + 7 пiдбирань), Гайда (0).

Лише п'ятнадцять годин розділили два поєдинки жіночих команд "Прометея" і "Франківська-ПНУ". Ранній початок другого (команди вийшли на майданчик о 11:00) не завадив суперницям продемонструвати змістовний баскетбол. І якщо щодо явного фаворита протистояння "Прометея" в цьому особливих сумнівів і не було, то дії їх суперниць заслужили принаймні на повагу.

Команду Юрія Процюка абсолютно не збентежив стартовий ривок кам'янчанок 13:2. Вони не просто, грубо кажучи, не розвалилися, а в середині другої чверті після двох поспiль дальніх влучань Олени Самохвалової підібралися до "червоно-білих" на відстань у вісім очок, а могли б і на шість, однак Олена Тетерук не влучила з-під кільця.

І все ж таки чисто ігрових аргументів щоб протистояти нашій команді, у західноукраїнського клубу було замало. "Франкiвськ-ПНУ" навіть перевершив "Прометей" за відсотком влучання дальніх кидків, однак другий день поспіль майже вдвічі поступився в такому важливому баскетбольному компоненті як підбирання. Наприклад, Берніс Мосбi і Оксана Моллова (вони обидві як і вчора відзначилися дабл-даблом) вдвох на щитах зібрали майже стільки ж м'ячів, скільки гравчинi "Франківська-ПНУ" разом.

Крім цього, суперниці сьогодні зовсім нічого не змогли вдіяти з американським дуетом легіонерок "Прометея". В активі Мосбi і Джеймс виявилося дві третини набраних командою очок, а Берніс Мосбi крім 36 пунктів, відзначилася ще й 16-ю(!) підбираннями. Як наслідок, ще до великої перерви перевага "Прометея" з "+8" розвинулася до "+17", і надалі наша команда не дала суперницям до себе наблизитися.

У складі "Франківська-ПНУ" теж виявилися свої герої: Вероніка Космач за результативністю поступилася в матчі тільки нашим американкам, капітан гостей Аріна Білоцерківська віддала партнеркам вісім передач, а крім Космач і Білоцерківської, в складі гостей більше 10 очок набрали ще три баскетболістки: Олена Тетерук, Олена Самохвалова і Анастасія Сидорак.

прес-служба БК "Прометей"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.