- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК Франківськ-ПНУ - Аріна Білоцерківська

07 Листопада 2020 (20:39)

Ми продовжуємо знайомство з гравцями БК «Франківськ-ПНУ». Сьогодні на запитання нашої традиційної анкети відповідає капітан команди та наш мотор, наш характер та відданість – АРІНА БІЛОЦЕРКІВСЬКА (№88).

Народилася: 03.12.89 (30 років)

Зріст: 164 см, Вага: 59кг

Ігрова позиція: розігруюча

Досягнення в спорті: Гравець збірної України, бронзовий призер чемпіонату Європи по кадетам, чемпіон та володар кубку України та Литви.

Звання: Майстер спорту України

Хобі: Кіно, театр, малювання по номерам, книга, шопінг))

Фільм, який найбільше вразив? “Зелена миля”

Страва, що смакує найбільше? Люблю українську та італійську кухню)

Остання книга яку прочитала? Та загалом улюблена? Остання - «Лідер без титулу», улюблена -  Олександр Дюма - «Граф Монте-Крісто»; Ден Браун «Точка обману»

Ким хотіла стати в дитинстві? В дитинстві мріяла стати стюардесою)) Хоча схильність завжди була до професії вчительки) Завжди збирала молодших дітей у дворі та грала в школу) Навчала їх, влаштовувала концерти та конкурси)\

Три сильні риси твого характеру? Боєць, віра в себе, комунікабельність. А тепер розкажи про свої слабкі сторони? Нетерпляча, емоційна, образлива.

Я люблю... більше всього на світі я люблю свою сім’ю) Це святе та найдорожче! Люблю  проводити час з друзями, подорожувати, пізнавати щось нове. Люблю вигравати. Дуже люблю музику. Вона супроводжує мене та мій настрій де б я не була) Ну авжеж смачно поїсти, я теж люблю

Я не люблю...невизначеність, чекати, витирати пил, холод, не люблю коли мене обманюють, підлість ,несправедливість, жадібність.

В якому віці потрапила у баскетбол? Почала займатися у 8 років) Ходила на танці бальні, десь тиждень (wink) це дуже нудно було для мене, прийшла додому і, як мама каже, сказала: «Я на ці танці більше не піду»)) Потім тато, який є тренером по футболу, запропонував мені секцію баскетбольну. От там була двіжуха))) Батьки купили мені новенький м’яч і з тих пір він займає важливе місце в моєму житті))

Улюблений зірковий гравець? Можливо кумир? Кумирів в мене немає. Все дитинство мій улюбленець був Джордан) У моїй кімнаті спорт-інтернату стіни були завішані його плакатами) Дивилася відео касети з його іграми) Класний був час) У теперішній час дуже багато достойних і крутих гравців. Але для кумирів я вже трохи виросла))

Самий яскравий момент в спортивній кар’єрі? Мій шлях в баскетболі більше 20-ти років) Моментів було багато. Обожнюю один з перших чемпіонатів Європи в Боснії, дивізіон «Б». Ми зайняли перше місце, ніхто не вірив в нас. Тоді Руслана тільки виграла Євробачення. І ми їхали на кожну гру, вивішували з вікон автобуса прапор України, вмикали касету з переможною піснею Руслани, і всі співали її. Був скажений заряд до перемог)) Незабутній був чемпіонат Європи у Туреччині 2003-го року. Перший в житті п’ятизірковий готель, перша і єдина медаль на ЧЄ. Ми виграли «бронзу», обігравши збірні Росії та Іспанії. Була купа емоцій))) Ще запам’яталося, як на одній із молодіжних чемпіонатів Європи, у Польщі, ми грали за 5-те місце із Францією. Після 3-очкового влучання француженки, ми програвали одне очко. Залишалося пару секунд. У тайм-ауті тренери Нагорна І.П. І Єщенко Л.Н кажуть, що зараз вкидаємо м’яч Аріші ,і «один на один обігруєш». Якщо чесно, я намагалася не думати про тягар відповідальності, тож коли отримала м’яч, просто автоматично робила рухи для обігрування. На останній секунді опинилася під кільцем, випустила м’яч, і він опинився в корзині. Усі почали стрибати, кричати і обійматися. А я стояла в шоці, не могла нічого сказати...це були дуже круті відчуття)) Кожна важка перемога, кожен раз коли отримувала персональні нагороди, ці всі моменти залишаться яскравими спогадами в моєму житті.))

Який спорт окрім баскетболу полюбляєш: Подобається гандбол, боротьба, синхронне плавання, стрибки у воду, фігурне катання.

Цілі на сезон 2020/21? Та загалом на майбутнє? Хочеться вибороти медалі, але враховуючи ситуацією у світі, і ті труднощі, цей сезон буде важким. Але ми будемо боротися, намагатися кожну гру показати хороші результати. А на майбутнє в мене вже більш особисті цілі)

Невеличке звернення до вболівальників: Дуже приємно, що не дивлячись ні на що, наші вболівальники нас завжди підтримують! Навіть коли фізично не можуть бути присутніми на матчах. У цей божевільний час, я просто хочу побажати всім здоров’я і миру! Бережіть себе та своїх рідних! Не забувайте про людяність і взаємодопомогу!

Підписуйтесь на сторінку БК "Франківськ-ПНУ" у Facebook!

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.