- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК Франківськ-ПНУ - Анна Гвічіані

10 Листопада 2020 (11:57)

Сьогодні ми знайомимо вболівальників із нашою американською зіркою, а останні роки – незмінним гравцем БК «Франківськ-ПНУ», яка нині проходить курс відновлення після травми, тож більше за все прагне повернутися на майданчик. Отже, наша атакувальна захисниця та безкінечний позитив команди Анна ГВІЧІАНІ, №3.

Народилася: 02/04/1999 (21 рік)

Зріст: 170 см вага: 62 кг

Ігрова позиція: захисник

Досягнення в спорті: З досягнень, у коледжі США, коли я грала і навчалася в Канзасі, ми зайняли 1-ше місце в регіональному чемпіонаті та на конференціях також 1-ше місце. Це нам дало змогу пройти у Національний чемпіонат, де ми посіли третє місце (по всій Америці). Потім від Прикарпатського університету у Китаї на Всесвітній Універсіаді FISU 3х3 ми займали 2-ге місце.

Звання: Мало би бути «Майстер спорту міжнародного класу», але я не подала документи. Тому, мабуть, кандидат в майстри спорту.

Хобі: Грати на укулеле, танцювати зумбу, подорожувати онлайн-шопінг

Фільм, який найбільше вразив? «Паперовий будинок» (серіал)

Страва, що смакує найбільше? Хачапурі/кубдарі, піца, суші

Остання книга яку прочитала? Та загалом улюблена? Трилогія «50 відтінків сірого» і «Після» напевне є одні з тих, які найбільше запам’яталися. Зараз читаю книгу Ошо «Любов, свобода, самобутність».

Ким хотіла стати в дитинстві? Агентом з тоталі спайс. У мене досі одна із електронних скриньок підписана, як agentsanfira.

Три сильні риси твого характеру? працьовитість / цілеспрямованість, самокритичність, креативність

А тепер розкажи про твої слабкі сторони? Перфекціоніст-пофігіст

Я люблю... собак, музику, милі та безкорисливі вчинки від людей до інших людей, люблю поїсти смачно після хорошого тренування, люблю готувати, люблю порядок в домі, комфорт і хорошу атмосферу

Я не люблю... травми, зубну біль, війну, несправедливість

В якому віці потрапила у баскетбол? з семи років в баскетболі

Улюблений зірковий гравець? Можливо кумир? Немає кумира. Подобаються матчі Стефена Каррі.

Самий яскравий момент в спортивній кар’єрі? У Америці – це коли були чемпіонами регіону та чемпіонами Конференції, а також третє місце у Національному чемпіонаті. Друге місце на Всесвітній Універсіаді 3на3 у Китаї. І приємно згадувати перший сезон у Франківську, де ми здолали  непереможний «Київ-Баскет».

Цілі на сезон 2020/21? Та загалом на майбутнє? Особисто для мене головним завданням є  відновлення. Повне та якісне відновлення. Хотілося б якомога швидше повернутися в команду; метою для команди, як і для усіх інших, звичайно ж є завоювання медалей.

Цілі на майбутнє: знаєте як кажуть, якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани. А смішити я дуже люблю

Невеличке звернення до вболівальників: Ви завжди були нашим шостим гравцем і частиною команди. Дякую за те, що дивитеся матчі онлайн і підтримуєте нас дистанційно, це дуже важливо для ентузіазму команди. Сподіваємося побачити Вас на трибунах, як закінчиться пандемія, і будемо разом добиватися вищих результатів!

Підписуйте на сторінку БК "Франківськ-ПНУ" у Facebook!

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.