- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК Франківськ-ПНУ - Ольга Боровець

12 Листопада 2020 (23:02)

Продовжуємо знайомство з гравцям БК «Франківськ-ПНУ». Сьогодні на наші запитання відповіла енерджайзер нашої команди, прутка та вправна Оля БОРОВЕЦЬ (№7).

Народилася: 22.07.2000 р. (20 років)

Зріст: 172 см, вага: 67 кг.

Ігрова позиція: захисниця

Досягнення в спорті: «Бронза» Суперліги 3х3 сезону 2018 -2019р, «срібло» Молодіжної Ліги України, призерка відкритих чемпіонатів з стрітболу

Звання: КМС (кандидат у майстри спорту)

Хобі: танцювати зумбу , дивитись фільми, читати книгу

Фільм, який найбільше вразив? «1+1»

Страва, що смакує найбільше? Обожнюю мамині голубці і суші (особливо які ми робимо з дівчатами з команди). А, також, люблю чізкейк і сирники)))

Остання книга яку прочитала? Та загалом улюблена? Остання - «Після сварки», а улюблена так і залишилась з дитинства - «Маленький принц».

Ким хотіла стати в дитинстві? В дитинстві мріяла стати хірургом. Завжди коли приходили додому гості, усіх лікувала, робила перев’язки і тому подібне , казала, що готую до операції)))

Три сильні риси твого характеру? Комунікабельність, працьовитість і щирість

А тепер розкажи про твої слабкі сторони? Наївність, нерішучість , швидко прив’язуюсь до людей...

Я люблю... спати  в перерві між тренуваннями (wink) А взагалі, я люблю своїх рідних і близьких.

Я не люблю... несправедливість і нахабність

В якому віці потрапила у баскетбол? У 12 років

Улюблений зірковий гравець? Можливо кумир? Мабуть, для багатьох не секрет, що мені подобається гра і манери поведінки на майданчику Дениса Лукашова (звідти і 7 номер «приклеївся» за мною)

Самий яскравий момент в спортивній кар’єрі? Мій перший сезон в БК «Франківськ» і відразу перемога над столичним «Київ-Баскетом». Також, срібні нагороди Молодіжної ліги України.

Цілі на сезон 2020/21? Та загалом на майбутнє? Отримувати  стабільний і хороший ігровий час на майданчику та допомагати команді виборювати призові місця у сезоні 20/21.

Невеличке звернення до вболівальників: хочеться подякувати за підтримку, хоч і дистанційну. Надіємось, що ситуація в країні та і взагалі в світі стане краще, і ми зможемо знову повернути глядачів на трибунах. Адже, це надзвичайна підтримка і енергія.

Підписуйтесь на сторінку БК "Франківськ-ПНУ" у Facebook!

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.