- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вероніка Любінець: Я хотіла довести собі, що гідна бути в збірній

20 Листопада 2020 (20:30)

Позаду поєдинки 3-го та 4-го турів жіночої збірної України у кваліфікації чемпіонату Європи-2021. Це означає, що міжнародна пауза завершена і дівчата вже повернулися в розташування свої клубів. Однією з тих, хто допомогав національній команді, є гравчиня Прометея Вероніка Любінець.

21-річна центрова встановила рекорд відбору на чемпіонат Європи-2021. В матчі третього туру кваліфікації проти команди Фінляндії (84:66) Любінець зробила 6 блок-шотів, що є найкращим індивідуальним показником турніру.

Вероніка розповіла про те, як пройшов відбір для збірної України і поділилася думкою про старт сезону для дебютанта-Прометея.

- Чи можна було очікувати на кращий результат з Бельгією?

- Ми могли очікувати на кращий результат, бо готувалися до Бельгії. Проте, у Фінляндії нам було принципово виграти, адже з цим суперником по групі ми ще не грали. У складі бельгійок не було двох гравчинь через коронавірус, але в нас так само не було ряду дівчат у зв’язку з цією хворобою. Ми готувалися, але в нас ще буде посилення і ми себе краще покажемо.

- Яка форма була у дівчат?

- Фізичний стан у нас хороший, адже всі передсезонну підготовку вже пройшли в командах. Проте, оскільки ряд гравчинь захворів цим вірусом, не всі себе відчувають на сто відсотків і не всі поїхали на цей відбір.

- Старт з Фінляндією вийшов досить важким, але після першої чверті все нормалізувалося. Чому так?

- Ми грали те, що повинні були. Тренер нам казав більш жорстко грати. Ми думали, що буде легше, але ні, так не сталося і ми почали більш агресивно в захисті працювати і в нападі, тому і перемогли.

- Ти встановила рекорд за блок-шотами. Як оцінюєш свій виступ в команді?

- Я вважаю, що непогано зіграла, адже це був мій шанс показати себе в збірній. Я хотіла довести собі в першу чергу, що гідна бути в команді, старалася дуже. На жаль, в матчі з Бельгією не вийшло так само зіграти, але я вважаю, що можу набагато краще.

- Як вважаєш, чому з бельгійками не вийшов інший результат?

- В нас був недостатньо агресивний захист. Ми дали їм закинути багато вільних очок. Ми не сильно їх пресингували, недостатньо добре працювали під щитом і я в тому числі.

- Що тренери сказали після матчів?

- Вони були нам вдячні. Сказали, що будуть розбирати помилки, що потрібно ще працювати і працювати.

- Що скажем про старт дебютного сезону для Прометея?

- Ми всі одна одну ще не знали, ми тільки почали зігруватися. Добре, що в нас перші матчі були з Вінницькими Блискавками та Франківськом, адже ми почали більш злагоджено працювати. В матчі з Одесою в нас більш-менш все почало вже виходити.  Ми хорошу перердсезонну підготовку пройшли, фізична підготовка також була чудова. Ми з кожною грою додаємо.

- Яка атмосфера в команді, якщо, наприклад, порівняти з Київ-Баскетом?

- В Київ-Баскеті також була хороша атмосфера в команді, ми всі дружні були. Тут так само дружні. Це все залежить від гравця, як він буде вести себе з іншими в команді. Тренера нам постійно говорять, що ми команда і поминні стояти горою одна за одну, тож, ми так і робимо.

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.