- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла" поступилась "Старому Луцьку"

23 Листопада 2020 (19:45)

"Говерла" гідно протистояла команді "Старий Луцьк-Університет".

Перший матч

Команди почали гру обмінюючись влучаннями з середньої відстані. Вже при рахунку 4-8 суперники  пішли на тайм-аут. Ні «Говерла», ні «Старий Луцьк» не володіли суттєвою перевагою.  Ближче до завершення десятихвилинки господарі активізувалися. Саме команда Павла Піскарьова пішла на перерву лідерами у рахунку  21-18.

Після перерви гості швидко вийшли вперед. Традиційно у складі «Старого Луцька» сильно виглядав Унгурян, який за дві чверті заробив 20 очок. Зусиллями Лонюка та Аврахова «Говерла» скоротила різницю до 4 очок, але команда Володимира Журжія активізувалася і це дало результат. Кінцівка чверті для гостей вийшла «ударною». Як наслідок, 38-51 перед великою перервою.

У третій десятихвилинці Аврахов спробував повести за собою партнерів по команді і відіграти відставання. Тим не менш, зусиль капітана господарів виявилося замало. В «Старого Луцька» здалеку декілька раз влучив Прозапас, а Юрченко домінував «у фарбі». Після влучних штрафних Юрченка перевага гостей досягнула 20 очок.

В останній чверті «Говерла» зуміла скоротити різницю в рахунку. Тим не менш, лучани контролювали хід поєдинку і впевнено довели матч до перемоги 82-93. Владислав Унгурян традиційно був кращим за статистичними показниками (29 очок та 7 підбирань). 

ГОВЕРЛА - СТАРИЙ ЛУЦЬК - 82-93 (21-18, 17-33, 18-25, 26-17)

Аврахов С. (час 35:55=18 оч., 5 Пд, 4 РП, 3 Пх); Тимофійчук М.(час 28:57=16 оч., 1 ПД, 3 Рп, 1 ПХ); Кошовець Д. (час 26:49=14 оч., 5 ПД, 1 Пх,1 блокшот); Лонюк А. (час 30:41=12 оч., 1 ПД, 2 РП, 1 Пх); Дроздов В. (час 25:27=11 оч., 3 Пд); Тимофійчук А. (час 28:03=7 оч., 5 ПД, 3 РП, 1 ПХ); Лесик Ст. (час 24:08=4 оч., 6 ПД, 1 РП, 1 ПХ, 1 блокшот)

БК "Старий Луцьк"

Другий матч

Стартові хвилини поєдинку залишилися за господарями. Декілька очок поспіль для своєї команди заробив «бігмен» Лесик. Команда Павла Піскарьова лідирувала у рахунку 9-3. Після дальнього влучання Унгуряна лучани відчули впевненість у власних силах і наздогнали суперників, а згодом вийшли вперед у рахунку. Непогано у ці хвилини виглядав Роман Бондарук, який лише у цьому сезоні дебютував у Вищій лізі. Влучні три штрафні Прозапаса «підвели риску» у першій чверті: 14-23 на користь гостей.

Друга десятихвилинка для лучан виявилася не дуже вдалою. В «Говерли» розігрався Дроздов, який влучав з середньої та дальньої дистанції. Не відставав і Лесик. Перевага «Старого Луцька» скоротилася всього до 1 очка. Однак завдяки вдалим діям Тютюнника гості пішли на велику перерву лідером 34-38.

Третя чверть стала малорезультативною. На двох команди заробили всього 23 очка. Найчастіше в опонентів влучав Лесик, а в лучан – Унгурян. Команди часто помилялися та хибили. Перед останньою чвертю команда Павла Піскарьова наблизилася до «Старого Луцька» на відстань всього одного дальнього кидка: 46-49.

Непоступливі хлопці з Івано-Франківська і не думали здаватися. Навіть після того, коли перевага «Старого Луцька» зросла до + 11 очок, господарі продовжували вірити у свій «камбек».  Дроздов скоротив відставання до 3 очок, але на більше «Говерлу» не вистачило. У підсумку, 60-65 на користь «Старого Луцька».

ГОВЕРЛА - СТАРИЙ ЛУЦЬК - 60-65 (14-23, 20-15, 12-11, 14-16)

Лесик Ст. (час 33:49=26 оч., 10 ПД); Дроздов В. (час 30:54=19 оч., 7 ПД, 1 РП, 4 ПХ); Тимофійчук М. (час 23:57=6 оч., 12 ПД, 2 РП, 1 ПХ); Лонюк А. (час:28:02=3 оч., 3 ПД, 4 РП); Тимофійчук А. (час 22:56=2 оч., 3 РП, 3 ПХ); Кошовець Д. (час 31:20=2 оч., 7 ПД, 5 РП, 1 ПХ).

БК "Старий Луцьк"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.