- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Суперліга. “Франківськ-ПНУ” розділив перемоги у Одесі (ВІДЕО)

29 Листопада 2020 (17:13)

Баскетбольний клуб "Франківськ-ПНУ" провів чергові матчі в рамках чемпіонату Суперліги.

Наша команда гостювали у Одесі, де в рамках 5-го туру зустрічалася з непоступливим “Інтерхімом”. У першій зустрічі, яка відбулася у суботу, наші баскетболістки, поступаючись у середині третьої четверті “мінус 12”, зуміли переломити гру і у підсумку перемогли з перевагою у 13-ть очок.

Підсумковий рахунок склав 78:65 на користь франківчанок. Після гри головний тренер «Франківська» Юрій Процюк відзначив командну хімію, самовіддачу і характер команди.

Натомість другий матч перетворився на справжній трилер. Основний час гри переможця не виявив – 70:70. У овертаймі суперники також забили однакову кількість очок – по 12. І тільки у другій додатковій 5-хвилинці господарки вирвали перемогу (93:86).

У складі «Франківська» варто відзначити дует лідерів – Олена Тетерук здобула рекордні у сезоні 34 очки, до яких додала 10 підбирань. Капітан команди Аріна Білоцерківська записала до свого активу 21 очко та 9 результативних передач.

28.11. БК «ІНТЕРХІМ» (Одеса) – БК «ФРАНКІВСЬК-ПНУ» – 65:78 (17:20, 20:15, 19:15, 9:28)

У «Франківська»: Білоцерківська (20 + 7 підбирань + 6 перехоплень); Самохвалова (14 + 8 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення); Тетерук (13 + 6 підбирань); Космач (12), Сидорк (9 + 9 підбирань + 2 блок-шоти), Завертайло (8), Боровець (2), Узельман (0), Гайда (0).

29.11. БК «ІНТЕРХІМ» (Одеса) – БК «ФРАНКІВСЬК-ПНУ» – 93:86 2ОТ (15:21, 18:19, 13:13, 24:17, 12:12, 11:4)

У «Франківська»: Тетерук (34 + 10 підбирань), Білоцерківська (21 + 9 передач + 7 перехоплень + 6 підбирань), Самохвалова (16 + 7 підбирань), Завертайло (6 + 8 підбирань), Космач (6 + 6 підбирань + 6 передач), Сидорак (3), Боровець (0), Узельман (0).

Турнірна таблиця жіночої Суперліги:

1. "Прометей" Кам'янське - 20 очок (10 матчів);
2. "Київ-Баскет" - 20 (10 матчів);
3. "Динамо-НПУ" - 18 (10 матчів);
4. БК "Франківськ-ПНУ" - 15 (10 матчів);
5. "Чайка-ДЮСШ Бердянськ" - 14 (10 матчів);
6. "ІнтерХім-СДЮСШОР" Одеса - 12 (10 матчів);
7. "Вінницькі Блискавки" - 11 (10 матчів);
8. БК "Рівне" - 10 (10 матчів).

Наступний, 6-й тур, заплановано на 5 та 6 грудня. «Франківськ» прийматиме вдома одного з лідерів першості – столичне «Динамо-НПУ».

ПІК

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.