- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Жіночий баскетбольний клуб “Франківськ-ПНУ” не має рівних в Україні

03 Січня 2021 (22:02)

За підсумками спортивного року БК “Франківськ ПНУ” став найуспішнішим не тільки серед олімпійських ігрових видів спорту, а й серед усіх професійних команд краю.

У році, що минув, команда, що виступає під керівництво відомого наставника Юрія Процюка, тріумфувала чемпіони України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд. Грандіозний суперфінал першості був виключно прикарпатським, де команда БК « Франківськ ПНУ» перемогла одноклубниць «Франківськ» 21:14. Чемпіонками України стали Ганна Рульова, Вероніка Космач, Кристина Філевич і Міріам Уро Ніле.

Згодом весь п’єдестал на Молодіжному чемпіонаті України також залишися за франківськими баскетболістками. Зокрема, переможцями став БК «Франківськ ПНУ» (склад: Вероніка Космач, Анастасія Сидорак, Дарина Завертайло, Ольга Боровець), друге місце посів «Франківськ-2», а третє – «Франківськ ПНУ – КФВ».

Успіх наших дівчат супроводжував й на юнацькому чемпіонаті України з баскетболу 3х3: перше та третє призові місце за дівчатами з Івано-Франківська. Додамо сюди ще й сенсаційне друге місце в Молодіжному чемпіонаті України з баскетболу 5х5 серед жіночих команд.

«Срібними» призерками стали Вероніка Космач, Анастасія Сидорак, Анна Гвічіанні, Дарина Завертайло, Ольга Боровець, Кристина Узельман, Людмила Волнянська та Єлизавета Гайда.

Головна жіноча команда, виступаючи в чемпіонаті України – Суперліга – посіла 5-те місце в сезоні 2019/2020рр. На даний час наші дівчата також перебувають на п’ятій позиції в турнірній таблиці після першої половини регулярного чемпіонату Суперліги сезону 2020/2021. Окрім того, підопічні Юрія Процюка продовжують боротьбу за Кубок України з баскетболу.

ПІК

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.