- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківськ з успіхом повертається зі столиці (+ відео)

12 Лютого 2021 (17:54)

Окрилені перемогою в кубковому матчі франківчанки дали гідний бій "Київ-Баскету".

У зв'язку із проведенням цими днями у "Меридіані" так званого "бабл-туру" чоловічої Суперліги, "жовто-чорні" вимушені були приймати команду Юрія Процюка у залі КСЛІ. Кому більше це зіграло на користь - судіть самі!

Вже в першій грі гості показали з яким характером вони приїхали позмагатись з фаворитом і у них майже все вдалось. Киянки впевнено виграли лише першу чверть, надалі "пантери" змогли вирівняти гру і тримати інтригу майже до кінця, однак не більше того. В один момент четвертої чверті різниця складала лише -4 і промайнула думка, що бажаний підсумок можна втілити у життя, але на фінальному відрізку господарки були влучніші і завершили перемогою 83:73.

Підписуйтесь на сторінку БК "Франківськ-ПНУ" у Facebook!

Все, що не вдалось вчора, повернулось сьогодні у подвійному розмірі. Наші баскетболістки після фантастично-сенсаційної першої чверті (13:30), так і не дали суперницям наздогнати себе протягом матчу - 74:81.

MVP протистояння стала гравчиня "Франківська" Ганна Рульова (66 очок за дві гри), яка знає суперника краще всіх, адже останнім до цього виступала саме за столичну команду.

З чудовим настроєм рухаємось далі і готуємось приймати Одесу. Щиро продовжуємо вірити в команду та бажаємо підтримати переможний настрій надалі!

Перша гра

"Київ-Баскет" - БК "Франківськ-ПНУ" - 83:73 (25:19, 24:23, 15:12, 19:19)

СТАТИСТИКА

     

     

      

Друга гра

"Київ-Баскет" - БК "Франківськ-ПНУ" - 74:81 (13:30, 23:14, 21:23, 17:14)

СТАТИСТИКА

         

           

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.