- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анонс Фіналу восьми Кубка України серед жінок

03 Березня 2021 (11:12)

У Кам’янському та Києві 3-7 березня відбудуться матчі Фіналу восьми Кубку України серед жіночих команд.

Стартує стадія 3 березня матчем 1/4 фіналу в Києві, де зіграють Київ-Баскет та КСЛІ-Динамо-НПУ.

Решта матчів чвертьфіналу, півфіналу та фінал відбудуться в Кам’янському.

1/4 фіналу

Київ-Баскет – КСЛІ-Динамо-НПУ

Київ. ПС Венето Початок матчу – 3 березня о 12:00

Київ-Баскет – чинний чемпіон жіночої Суперліги. Наразі команда захищає свій титул і йде другою в турнірній таблиці маючи 23 перемоги в 28 матчах. В останньому, 13-му турі, підопічні Володимира Холопова у боротьбі поступилися лідеру чемпіонату – Прометею. У першому поєдинку киянки вдало провели стартову та третю чверті, але серйозно провалилися в другій та четвертій – 63:81. На наступний день вони влаштували кам’янчанкам найважчий екзамен в історії їхньої команди. Прометей переміг з перевагою в 6 очок, хоча до цього більше ніж на 15 балів до себе нікого не підпускав – 76:70.

А ось КСЛІ-Динамо-НПУ хорошими результатами у жіночій Вищій лізі похизуватися не може. Наразі, дівчата йдуть на передостанній, сьомій сходинці турнірної таблиці групи Б. В їхньому активі лише 3 перемоги за 15 поразок. Тож, на Динамо очікує серйозне випробовування в Кубку України.

Прометей – Рівне

Кам’янське. СК Прометей Початок матчу – 4 березня о 9:30

Лідер турнірної таблиці жіночої Суперліги зустрінеться з чинним володарем Кубку України. Зовсім нещодавно, у 12-му турі елітного дивізіону між командами була двоматчева репетиція. В ній Прометей здобув надвпевнену перемогу – 109:54 у першому поєдинку та 134:57 у другому.

Цікаво, що у другому було встановлено два рекорди жіночої Суперліги. Колектив з Кам’янського набирав в кожній з чвертей не менше 30 очок. Така надрезультативність дозволила розгромити Рівне – 134:57, що є новим досягненням. До речі, попередній рекорд також належав Прометею, який 22 листопада минулого року переміг Чайку – 120:52. Окрім того, рахунок 134:57 став і найрезультативнішим для обох команд, адже 191 бал ще не було зафіксовано в жодному матчі.

В попередньому, 13-му турі, і Прометей і Рівне здобули перемоги. Перші здолали Київ-Баскет, а другі – Вінницьких Блискавок. Кам’янчанки мають 22 звитяги в 22 матчах, а рівнинчанки – 8 вікторій у 24.

Франківськ – Вінницькі Блискавки

Кам’янське. СК Прометей Початок матчу – 4 березня о 12:00

Франківськ набрав дуже серйозну ходу у 2021-му році. Про це свідчать 5 перемог у 12 матчах. Підопічні Юрія Процюка єдині, кому окрім Прометея вдалося переграти Київ-Баскет. Сталося це в 11-му турі у другому поєдинку – 81:74. Такої міці Франківську додала Ганна Рульова. Форвардиня перебралася з Київ-Баскета на початку цього року і просто таки демонструє космічний рівень гри. Чого тільки вартує 12-й тур проти Інтерхіма, де спортсменка встановила два індивідуальних рекорди сезону.

В першому матчі з одеситками, за 39 хвилин на паркеті, вона набрала 14 очок і зробила 23 (6 в нападі) ребаунди. Таким чином лідерка Франківська обійшла Олександру Радулович та Тетяну Гаврильчик в яких було по 22 підбирання. Її внесок допоміг Франківську впевнено перемогти одеситок – 81:63.

В другому поєдинку вона набрала 34 очка, зробила 21 ребаунд та 8 передач. Завдяки цьому, її показник РЕ склав 51 пункт - це також новий рекорд сезону, який раніше належав Турон Берніс Мосбі та Олександрі Радулович – в них по 45. Такий внесок допоміг здобути перемогу – 95:71.

Та навіть такий потужний Франківськ Вінницькі Блискавки вже перемагали. 23 лютого їм вдалося переграти суперниць – 92:88. І хоча вінничанки йдуть на останній сходинці турнірної таблиці, вони здатні попсувати нерви будь-кому.

В останньому турі Франківськ розписав бойову нічию з Динамо – 1:1, а Вінницькі Блискавки двічі програли Рівному.

Чайка – КСЛІ-Київ-Баскет Кам’янське

СК Прометей Початок матчу – 4 березня о 14:30

У склад Чайки повернулася Олександра Радулович, яка в останньому турі з Інтерхімом двічі стала найрезультативнішою гравчинею команди. Перерва в місяць не вплинула на її форму. 34 очка та 12 підбирань у першому матчі, і 24 очка та 13 підбирань у другому. Це дозволило її Чайці переграти суперниць – 98:61 та 90:76 відповідно.

Бердянський колектив наразі йде третім у турнірній таблиці жіночої Суперліги і веде боротьбу за медалі.

КСЛІ-Київ-Баскет – це ще один представник Вищої ліги у Фіналі восьми. Щоправда, на відміну від КСЛІ-Динамо-НПУ, команда займає першу сходинку турнірної таблиці групи А. В неї 19 перемог у 24 матчах. Це третій відсоток звитяг у чемпіонаті Вищої ліги взагалі після МОБІ та Збірної м.Києва-ТНУ.

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.