- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківськ поступився в Києві (+ післямова)

29 Березня 2021 (23:42)

"Київ-Баскет" переміг "Франківськ-ПНУ" у першому півфінальному матчі жіночої Суперліги.

Початок матчу був за командою Юрія Процюка. Триочковий Альони Самохвалової, Ганни Рульової та два влучні штрафні Вероніки Космач дозволили «Франківську-ПНУ» повести на старті 8:7.

Але подальші шість хвилин стартової чверті «пантери» реалізували лише один двоочковий та три з лінії. У відповідь «Київ-Баскет закинув 7 разів з «фарби», один з дальньої і чотири штрафних. Далі підопічні Володимира Холопова лише нарощували свою перевагу.

Загалом, господарки забрали до свого активу всі чверті, вони перекидали франківок – 33 (11 триочкових) проти 15 (2 триочкових), зробили 48 підбирань проти 45, і 17 передач проти 13. Зрештою «Франківськ» значно більше помилявся, зробивши 20 втрат, тоді як суперник – 9.

У складі киянок найбільше очок здобула Уро-Нілє – 20. Кращою у складі команди з Івано-Франківська сталася Альона Самохвалова, яка здобула 14 очок. В активі лідера гостей Ганни Рульової черговий в сезоні дабл-дабл – 13 очок та 11 підбирань.

«Київ-Баскет» – «Франківськ-ПНУ» – 82:45 (21:13, 22:11, 19:8, 20:13)

«К-Б»: Уро-Нілє (20 + 6 підбирань), Мартін (14 + 8 підбирань), Філевич (9), Цюбик (8), Ольховик (7), Ляшко (7), Дубнюк (5), Гутевич (5), Швець (3). «Фран»: Самохвалова (14 + 6 підбирань), Рульова (13 + 11 підбирань), Космач (6), Ковтун (4), Карєва (4), Самбурська (4), Білоцерківська (0), Сидорак (0), Боровець (0), Завертайло (0).

Другий матч серії, яка триває до двох перемог, відбудеться в Івано-Франківську 31 березня. Поч. о 18:00.

ПІК

            

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.