- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Спаркс і Грехем серед кращих гравців тижня

30 Березня 2010 (19:19)

Американський розігруючий "Говерли" Патрік Спаркс та його співвітчизниця Ешлі Грехем з БК "Франківськ", яка, до слова, виступає на такій самій ігровій позиції, потрапили до числа кращих гравців минулого тижня, відповідно, чемпіонату Суперліги та чемпіонату Української баскетбольної ліги. Івано-Франківська "Говерла", яка бореться за путівку до плей-офф, здобула за останні сім днів дві вкрай потрібні перемоги. Одну з них – над безпосереднім суперником "Політехнікою-Галичиною", іншу – над "Києвом". 

В обох перемогах важливу, якщо не ключову роль відіграв Патрік СПАРКС, котрий не лише переграв своїх візаві, а й став найрезультативнішим і найефективнішим гравцем івано-франківців за підсумками двох матчів. У підсумку Спаркс здобув за дві грі в середньому по 21.5 очки, 4.5 підбирань, 4 передачі та 3 перехоплення. І навіть два невлучні штрафні наприкінці гри з "Києвом" не можуть применшити його внесок у загальний успіх команди Євгена Мурзіна, яка наблизилася до заповітної вісімки.

Найкраща п’ятірка тижня:
(версія офіційного сайту Суперліги)
* Захисники: Патрік Спаркс ("Говерла"), Джейсон Кроу ("Дніпро") 
* Форварди: Мартінас Андрюкайтіс ("Дніпро"), Річард Гуін ("Будівельник")
* Центровий: Юріца Жужа («Кривбасбаскет»)

У останній час гревець БК «Франківськ» Ешлі ГРЕХЕМ дуже додала у своїй грі і стала справжнім лідером колективу Юрія Процюка. І хоча надрезультативні показники американки не допомогли "франківчанкам" здолати "Козачку", у принциповій дуелі проти "Орлану" Грехем і компанія перемогли, чим покращили свої шанси на потрапляння у фінальну вісімку. За минулий тиждень Грехем мала у своєму активі такі показники: 24.0 очки за гру, 2.0 підбирання, 4.0 передачі за 30 хвилин проведених на майданчику. 

Найкраща п’ятірка тижня:
(версія офіційного сайту УПБЛ)
* Захисники: Кімберлі Уільямс ("Дніпро"), Ешлі Грехем (БК "Франківськ")
* Форварди: Марина Дорошенко ("Козачка"), Наталья Мелентьева (БК "Донбас")
* Центрова: Ешлі Періс ("Дніпро")

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.