- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ" розгромно програв у Одесі

02 Квітня 2010 (22:38)

Баскетбольний клуб "Франківськ" в рамках 36-го туру чемпіонату Української баскетбольної ліги вирушив до Одеси у гості до місцевої "Южної Пальміри". Практично забезпечивши собі участь у плей-офф першості завдяки перемозі у попередньому турі над головним конкурентом – "Орланом", на цей раз, вже у матчі проти одеситок, підопічні Юрія Процюка діяли досить невмотивовано. До того ж на виїзд разом із командою не поїхала лідер команди Оксана Письменник, яка залишилася у Івано-Франківську заліковувати травму. Власне її досвіду дуже не вистачало "франківчанкам" у звітному матчі.    

Одеситки з перших секунд пішли вперед і одразу відірвалися від своїх суперниць на комфортну відстань – 16:2. Підопічні Юрія Процюка намагалися скоротити відставання, але "Южна Пальміра" зіграла дуже потужно і помилок майже не припускалася. Активні дії Лапшинової та Сиромятникової, які за десять хвилин накидали більше десятка очок кожна, призвели до збільшення рахунку і його зміцнення.

У другій чверті "Франківськ" зіграв досить добре. Команда розігналася та продемонструвала швидкий комбінаційний баскетбол, скоротила відставання до 9-ти балів, але "Пальміра" знайшла взаємодію проти американки Ешлі Грехем. Натоість у складі гостей "вистрілила" Ірина Бикова, яка регулярно забивала триочкові з семи-восьми метрів. 

У третій чверті одеситки грамотно захищалися і вдало тримали відстань. В одній атаці баскетболістки "Пальміри" здійснили, навіть, одразу чотири підбирання, а на останню перерву команди пішли за сумного для гостей рахунку 70:49. А в останньому періоді тренерський штаб господарок майданчика дав пограти тім дівчатам, які мають менше ігрової практики, ніж стартовий склад, але гра малюнка не змінила – у швидких відривах "Южна Пальміра" збільшила перевагу до 30-ти очок і більше, і у підсумку відзначила вікторію 89:56.

Вже завтра, 3 квітня, БК "Франківськ" зіграє ще один виїзний поєдинок, цього разу проти поточного лідера регулярного чемпірнату - дніпропетровського "Дніпра", який наразі має 27-м перемог у 29-ти матчах.  

Чемпіонат УПБЛ. 36-й тур.
"Южна Пальміра" - БК "Франківськ" - 89:56 (30:12, 18:20, 22:17, 19:7)  
2 квітня. м. Одеса, 124 глядача.
ЮП: Лапщинова (17), Сиромятнікова (15 + 7 підбирань + 7 передач + 5 перехватів), Лиходід (11 + 10 передач + 8 підбирань), Кашляк (8 + 6 підбирань), Філатова (8), Войтаник (6 + 7 підбирань + 5 передач), Синицина (5 + 5 підбирань).
Ф: Бикова (16), Сінкевич (15), Комарняк (10), Паляничка (7 + 5 підбирань), Грехем (4 + 5 передач), Ревзіна (3 + 4 підбирання), Тимкова (1 + 7 підбирань), Басалик (0).

Результати інших матчів туру: 
"Дніпро" - "Політех-Баскет" - 91:56
"Козачка" - "Динамо"-НПУ - 57:79  

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.