- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ" програв з різницею у 71 очко

04 Квітня 2010 (16:21)

Баскетбольний клуб "Франківськ" два останні матчі в рамках чемпіонату УПБЛ проводив за маршрутом Одеса-Дніпропетровськ. Поступившись у матчі проти "Южної Пальміри" з різницею у 33 очки, цього разу, міряючись силами вже з "Дніпром", підопічні Юрія Процюка завершили гру 33-го туру ще з більш разючою перевагою суперниць. 

Власне кажучи занадто велика була перевага однієї команди над іншою. Різниця у силах "Дніпра" та "Франківська" виявлялася в усьому. Судіть самі. Підбори - 56 проти 22, передачі - 26 проти 12, втрати - 13 проти 30. "Дніпрянки" почали доводити свій клас з перших секунд. Гостям мало що вдавалося і в атаці, і в захисті. Свої очки вони набирали тільки за допомогою шалених кидків. 

По великому рахунку гравці "Франківська" нічого не могли вдіяти з лідерами господарів Горбуновоїю Уилльямс і Періс, які раз за разом невимушено набирали очки. У підсумку ця трійця записала на свій рахунок 68 очок. Загалом рахунок після першої чверті яскраво відображав те, що відбувається на майданчику. 29:13 і команди пішли на перерву.  

Друга чверть ніяких нових фарб у гру не внесла. Продовжувала дуже упевнено діяти на майданчику лідер "дніпрянок" Олександра Горбунова, яка за першу половину матчу набрала 19 очок. Як завжди під кільцем відмінно грала Ешлі Періс, зібравши 10 відскоків від щита за дві чверті. На велику перерву команди пішли за переваги "Дніпра" у 33 очки - 56:23. 

У другій половині Вікторія Большакова дала більше ігрового часу молодим гравцям. Однак, це жодним чином не вплинуло на хід поєдинку. Різниця в рахунку продовжувала збільшувалася і в підсумку досягла цілих 71 очко 119:48. 

Чемпіонат УПБЛ. 35-й тур

БК «Днепр» - БК «Франковск» 119:48 (29:13, 27:10, 33:13, 30:12)
3 квітня. м.Дніпропетровськ. Судді: Олександр Федоренко, Марина Коваль.
Д: Горбунова (26 + 10 підбирань + 4 перехвати + 3 блок-шоти), Уілльямс (21 + 8 підбирань + 4 передачі), Періс (21 + 15 підбирань), Ягупова (16 + 9 підбирань + 7 передач), Кочубей (9), Сазоненко (9), Ябурова (7), Кузьміченко (6 + 3 перехвати), Агапова (4), Домарацька (0), Кірієнко (0).
Ф: Бикова (11), Тимкова (8 + 6 підбирань), Паляничка (11 + 6 підбирань), Комарняк (8), Грехем (5), Сенкевич ( 5 + 4 передачі), Ревзіна (0).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.