- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Говерла - БК Одеса. Перед грою...

10 Квітня 2010 (00:04)
Дуже ймовірно, що ця гра стане для Говерли історичною. Зараз ситуація в турнірній таблиці Суперліги склалася так, що перемога над Одесою подарує підопічним Євгена Мурзіна путівку в плей-офф Суперліги, чого раніше франківський клуб ніколи у своїй історії не досягав.

Більше того, дивлячись на гру прикарпатців з Дніпром, так і хочеться передбачити Говерлі перемогу очок десь в 15. Але, якщо дніпропетровці могли дозволити собі програти матч у гостях, то підопічні Віталія Лебединцева права на таку розкіш не мають. І мова навіть не в тому, що "акули" борються за 4-е місце, а в тому, що одесити в разі поразки можуть і зовсім опуститися на шосту позицію і потрапити в плей-офф на когось з пари Крівбассбаскет/Ферро- ЗНТУ. Зрозуміло, ми не в змозі вгадати стратегію Одеси на наступний етап, але припустити, що опускатися зі своєю нинішньою п'ятої сходинки вона не захоче, цілком можемо.

І тим не менше, на цей раз зробимо ставку на Говерлу. Все-таки божевільна мотивація, рідні стіни і під зав'язку забитий Манеж фізвиховання повинні допомогти їй виграти.

До речі, в цій зустрічі має відбутися ще одна історична подія для українського баскетболу - вперше за більш ніж 10 років ігрової кар'єри один проти одного зіграють екс-партнери по Сумихімпром і БК Донецьк брати Кривичі.
 
Вашу думку щодо результату гри можете висловити у нашому опитуванні на сайті.
 
Пряму онлайн-трансляцію цього поєдинку дивіться завтра на нашому інтернет-каналі http://justin.tv/sportifua з 13:45
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.