- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ" поступився київському "Динамо"

09 Квітня 2010 (22:43)

Після двох виїзних невдач у Одесі та Дніпропетровську команда Юрія Процюка мала на меті здійснити часткову реабілітацію на власному паркеті. Щоправда суперник для цього випав не зовсім підходящий – однин з лідерів чемпіонату «Динамо»-НПУ. Відтак  особливих суперечок між вболівальниками відносно переможця матчу не виникало. Воно і зрозуміло, адже команди на сьогоднішній день мають відчутну різницю у класі, відтак ставлять перед собою абсолютно різні завдання у нинішньому чемпіонату УПБЛ.

Нажаль у матчі не змогла взяти участь Оксана Письменник, яка продовжує заліковувати ногу. До слова, лідер «Франківська» пропустила три з чотирьох матчів своєї команди, відтак завершувалися вони для прикарпатського клубу поразками. Ось і цього разу відсутність досвідченої баскетболістки відчутно далася взнаки вже з дебюті гри.  

Власне інтрига у протистоянні «Франківська» і «Динамо» вмерла вже після декількох стартових хвилин, коли киянки показали суперницям усю міць. Свої перші очки господарки зарили тоді, коли у гостей вже було цілих 18-ть! І тільки ближче до завершення першої 10-хвилиники, коли наставник киянок Володимир Рижов замінив гравці стартової п’ятірки, прикарпатські баскетболістки дещо оживилися. Втім це не допомогло скоротити відставання у рахунку, яке після завершення першої чверті вимірювалося тридцятьма очками (38:8). 


До честі «франківчанок» варто зазначити, що вони не знітилися після такого початку матчу і у другій чверті зіграли на рівних із суперником – 24:20. Як завжди була неймовірно активна Ешлі Грехем, яка встигала не тільки забивати, але й асистувати партнеркам. Зокрема під щитами непогано себе проявили Мар
яна Комарняк та Людмила Тимкова. Відтак на велику перерву команди пішли за рахунку 58:32 на користь «Динамо».

Переказувати перебіг двох наступних чвертей немає особливого змісту, адже столичні баскетболістки впевнено контролювала хід матчу, а їх перевага досягала навіть 40 очок і більше. Відтак «Динамо» здобуло чергову перемогу - 102:64. Цікаво, що навіть за такого переконливого рахунку обидві команди зібрали практично однакову кількість підбирань за гру – 34 проти 37. Більш того, підопічні Юрія Процюка зняли 18 відскоків у нападі, вісім з яких на рахунку невтомної трудівниці Катерини Палянички.

Але «франківчанкам» відверто не вистачало лавочки, адже усю гру практично без замін провела стартова п’ятірка (Грехем, Сінкевич, Паляничка, Тимкова і Комарняк), яка набрала 64 очки. Для порівняння у складі «динамівок» старт набрав не набагато більше від опоненток – 67 очок, проте запасні гравці здобули додаткові 35 пунктів.  

Чемпіонат УПБЛ. 37-й тур.
БК "Франківськ" - "Динамо"-НПУ - 64:102 (8:38, 24:20, 13:27, 19:17).
9 квітня. м.Івано-Франківськ, 94 глядача.
Ф: Грехем (17 + 3 перехвати), Сінкевич (16 + 3 перехвати), Паляничка (12 + 11 підбирань), Комарнян (10 + 7 підбирань), Тимкова (9 + 5 підбирань), Бикова (0), Ревзіна (0).
Д: Пейн (19 + 5 підбирань), Сільянова (16), Оланревайо (14 + 13 підбирань + 3 перехвати), Шматова (13), Кошуріна (12), Бовикіна (10), Агаларєва (8 + 6 передач + 3 перехвати)
 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.