- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ" опустився на останню сходинку УПБЛ

13 Лютого 2010 (19:46)

БК “Франківськ” вдруге за останній тиждень поступилися львівському «Політех-Баскету», цього разу у Львові - 62:71 і опустилися на останнє місце турнірної таблиці Української професійної баскетбольної ліги. Львівські баскетболістки завдяки пристойній перевазі у першій половині, підопічні Віктора Корягіна навіть програвши 2 наступні чверті таки здобули перемогу над франківчанками.

З перших секунд господарки паркету активно взялися за штурм кільця суперниць. На перший план вийшли Діана Матвєєва, Марія Дубас та Олена Стащук, які раз-у-раз відзначалися влучними кидками. Лише за рахунку 7:0 Бренді Хоскінс зуміла “розмочити” рахунок. Кілька вдалих атак “Політех-Баскету” залишили франківчанок далеко позаду.на старті 2 чверті Тетяна Сінкевич завдяки двом двоочковим дещо склала конкуренцію чотирьом пунктам від Діани Матвєєвої та Валентини Воронової. 

“Трієчка” від Ірини Бикової ввела деяку інтригу у матчі й Віктор Корягін був змушений взяти тайм-аут за рахунку 26:17. Після короткого перепочинку господарки паркету знайшли у собі сили й знову пішли у відрив: Наталя Діда нова, Жанна Чухрій та Валентина Воронова доволі швидко зробили рахунок потрібним для себе. Після перерви гості почали нарощувати темп і зуміли скоротити відставання. Проте у львів’янок явно сил було більше й матч завершився перемогою “Політех-Баскету”.

Юрій Процюк (головний тренер БК “Франківськ”):
“Окрім травмованої Ешлі Грекхем, додалася Катерина Паляничка, яка також не змогла взяти участь у матчі. Самі розумієте, коли травмовані два гравці “1-2” номери, грати дуже важко”.

Чемпіонат УПБЛ. 21 тур. 

“Політех-Баскет” – БК “Франківськ” – 71:62 (22:9; 15:14; 16:20; 18:19)

П: Дубас 19 + 8 подборов + 8 передач, Матвеева 15 + 11 подборов, Стащук 11 + 8 подборов
Ф: Хоскинс 16 + 11 подборов, Пысьменнык 16 + 6 потерь, Синкевич 12, Комарняк 10

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.