- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла" робить черговий крок до плей-офф

14 Лютого 2010 (17:00)
Баскетболісти івано-франківської "Говерли" у неділю зробили ще один крок на шляху до потрапляння у вісімку кращих команд чемпіонату української Суперліги. Підопічні Євгена Мурзіна в домашніх станах здолали дніпродзержинський "Дніпро-Азот" - 85:78.

"Говерла" та "Дніпро-Азот" хоч і вважалися сусідами у нижній частині турнірної таблиці (10 і 12 місця, відповідно), все ж вважалися командами різних вагових категорій. Провівши нещодавно суттєві кадрові зміни, відмовившись від послуг одразу дев’ятьох гравців основи, команда з Дніпродзержинська, очевидно, мабуть вийшла з кола претендентів на місце у плей-офф. А ось івано-франківці, після невиразної першої половини чемпіонату, наразі з кожним матчам додають у своїй грі. Відтак черговим кроком на шляху до заповітної вісімки стала домашня перемога над "Дніпром-Азотом" - 85:78. 

Незважаючи на те, що гості в певні відрізки матчу хоч і пробували нав’язати боротьбу командній грі "Говерли", відчувалося, що команда Євгена Мурзіна значно переважає у класі своїх опонентів. Майк Фрейзер повністю переграв великих "Азота" - Вітаса та Сокура, влаштувавши чергове шоу у три секундній зоні суперника (21 очок + 16 підбирань + 4 блок-шоти). 

Традиційна активність кращого редбоундера чемпіонату змусила підопічних Ігоря Чигринова багато атакувати з дальньої дистанції. Між іншим ця тактика у першій половині гри таки принесла "Азоту" дивіденди, не даючи франківцям відірватися більш як на 8-10 очок. До того ж йшла гра у Ламара Каріма, який виглядав просто нестримним (34 очки) на фоні блідої гри Патріка Спаркса та й інших захисників господарів. Проте однієї його активності зрозуміло що не вистачило.

Натомість "Говерла" провела один з кращих матчів у сезоні і перемогла, головним чином, завдяки класної командної гри.  

"ГОВЕРЛА" - "ДНІПРО-АЗОТ" - 85:78 (23:21, 24:18, 18:15, 20:24).
14 лютого (неділя). Івано-Франківськ, манеж КФВ. 850 глядачів
Судді: Борис РИЖИК, Олег ВІНОКУРОВ, Євген ЗАІКІН. Коміссар: Юрій СОБОЛЄВ
"Г": Кудрявцев (22 + 10 передач), Фрейзер (21 + 16 підбирань + 4 блок-шоти), Коваленко (16), Кривич (9), Такер (9), Кяушас (4), Орленко (0), Шостуха (0).
"ДА": Карім (34 + 6 передач), Сокур (16), Берхін (12 + 6 підбирань), Умбрашко (8), Вітас (8).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.