- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Турнір Міщенка відкриває баскетбольні таланти

15 Лютого 2010 (15:00)

У Івано-Франківську завершився 15-й за ліком традиційний баскетбольний з баскетболу пам’яті старшого тренера нашої області Юрія Міщенка, в якому брали участь юнаки 1997 року народженні і молодше. Змагання, які впродовж трьох днів відбувалися у спортивному комплексі Національного технічного університету нафти і газу, зібрали вісім західноукраїнських команд з Івано-Франківська, Калуша Львова, Дрогобича та Чернівців.

У підсумку за перемогу у турнірі посперечалися дві прикарпатські команди – "ОДЮСШ" з Івано-Франківська (тренер Євтушенко А.В) та "Калуш-ДЮСШ" (тренер Костюк С.В). За усіма законами жанру фінал вийшов дуже напружений, відтак, переможця виявила тільки заключна 10-хвилинка, яка завершилася з рахунком 39:29 на користь франківців. У поєдинку за 3-тє місце молоді баскетболісти з Чернівців (місцева ДЮСШ) впевнено переграли однолітків з Дрогобича – 56:36. Наступні чотири команди (5-8 місця) розташувалися таким чином: "ДЮСШ Львів-1", "ДЮСШ-2" (Ів-Франківськ), "ДЮСШ Львів-2" та "ДЮСШ-98" (Ів-Франківськ).

Окрім, власне баскетбольних матчів, відбулися також декілька конкурсів, в яких організатори турніру виявляли кращих снайперів. Відтак у кидках з-за шестиметрової лінії найвлучнішим виявився Євген Темків з "ОДЮСШ", який влучив 12 разів за одну хвилину. Він же і переміг у конкурсі штрафних кидків (18 влучань за хвилину). За підсумками 15-го турніру пам’яті Юрія Міщенка була складена символічна команда кращих гравців, до якої увійшли Микола Василюк, Ігор Вичивський, Євген Темків (усі троє – "ОДЮСШ"), Віталій Щібель ("ДЮСШ-2"), Святослав Янкевич ("Калуш-ДЮСШ"), Остап Зап’ятко ("Дрогобич") та Сергій Вовк ("Чернівці"). 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.