- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла" завершує сезон на шостому місці

29 Травня 2010 (10:04)

У четвертому матчі серії між «Говерлою» та «Кривбасбаскетом», які змагалися за 5-6 місця у плей-офф української Суперліги, більш досвідчені криворіжці здобули вольову перемогу з рахунком 81:79. Втім і «говерляни» боролися практично до останньої секунди гри і, незважаючи на програш у серії з рахунком 1:3, залишили виключно приємні враження від своєї гри та від сезону 2009-2010 загалом. 

Загалом сам поєдинок не став винятком і нічим не відрізнявся від трьох попередніх. Мова йде про рівність сил суперників, а також непоступливу боротьбу. На майданчику була жорстка і безкомпромісна гра. Змагалися два характери. «Кривбасбаскет» вдаліше розпочав матч, вигравши першу 10-хвилинку. Окрилені цим успіхом криворіжці почали набирати обертів і на велику перерву пішли, виграючи вже вісім очок (43:51). 

Але після перерви «Говерла» понеслася вперед, адже франківців нестримно гнали вперед їхні вболівальники. До речі, господарі виграли другу половину поєдинку, але цього виявилося мало, адже в останній момент криворіжці показали холоднокровність і вирвали перемогу в кінцівці гри з мінімальним відривом – 81:79.

Cерія за 5-6 місця. Матч №4
ГОВЕРЛА (Івано-Франківськ) - КРИВБАСБАСКЕТ (Кривий Ріг) - 79:81 (28:31, 15:20, 16:14, 20:16)
28 травня. м.Івано-Франківськ, манеж КФВ. 620 глядачів
Судді: Борис Рижик, Владислав Ісаченко, Олексій Широбоков. Коміссар: Ігор Хошаба

"Говерла":
Спаркс (16 + 9 передач + 6 втрат), Ревзін (15 + 3 перехвати), Кяушас (15 + 5 підбирань), Улянко (8 + 2 блок-шоти + 4 втрата), Декер (23 + 10 підбирань + 4 втрати) - старт; Шостуха (2), Коровяков (0), Калашніков (0)
"Кривбас": Антонієвіч (7 + 4 перехвати), Кондратовець (13), Глєбов (2), Мальчевський (0), Зайцев (21 + 9 підбирань) - старт; Жужа (13 + 5 підбирань), Анненков (12 + 5 передач), Корабльов (9 + 8 підбирань), Коротков (4 + 5 підбирання).

Рахунок в серії - 1:3

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.