- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прощальний матч Ольшанецького

23 Серпня 2010 (23:54)

Завтра, в День Незалежності, на МЦС «Рух» відбудеться  фінальний матч Кубку  області. Трофей між собою розіграють франківський «Тепловик» та яремчанські «Карпати». По суті, перед стартом сезону саме ці клуби розглядалися як основні претенденти на чемпіонство. В чемпіонаті на сьогоднішній день краще справи йдуть в «Тепловика». Команда посідає другу сходинку в турнірній таблиці, відстаючи від лідера (Карпати Печеніжин) на 4 очки, маючи при цьому дві гри в запасі. «Карпати» посідають п’яту сходинку, відстаючи від лідера вже на 15 очок. «Курортникам» складно буде втрутитися в боротьбу за чемпіонство. Все-таки, багато залікових пунктів було втрачено на старті сезону. Тому перемога в Кубку області – практично єдиний шанс для команди не залишитися цього сезону без трофеїв.   

Отже, «Тепловик» - «Карпати». Через кризу сезон 2009 року не вийшов на старт чемпіонату ямницький «Цементник». Команда із Ямниці припинила свої існування, а на її місце «основного конкурента «Карпат», претендували «Тепловик» та «Кадоган-Дельта». Через рік знімається із змагань гвіздецька команда. Перед стартом поточного чемпіонату практично всі фахівці сходяться на думці, що лише «тепловики» зможуть успішно конкурувати із «курортниками». В чемпіонаті «Карпати», напевно, вже не зуміють реально поборотися за золоті медалі. Команда зосередила увагу на боротьбі в кубкових турнірах. Успішні виступи в Кубку України та Кубку області – основні здобутки яремчанців поточного сезону. «Тепловик», який останнього разу вигравав трофей ще в 2004 році, також явно не проти здобути Кубок області. На нас завтра очікує матч сильних команд, рівних суперників. І перемогу здобуде та команда, яка зробить менше власних помилок та використає помилки суперника.

Матч  відбуватиметься на МЦС «Рух». Початок  о 16:00. Зазначу, що цей фінал стане прощальним для одного з провідних лайнсменів України,  арбітра міжнародної категорії Василя Ольшанецького. Василь Миколайович в цьому матчі працюватиме в якості головного арбітра. Йому допомагатимуть Заровецький Володимир та Куш Ярослав. В якості четвертого арбітра залучено Євгена Геренду. Інспектором матчу призначений Герега Василь. Надіюсь, робота цієї дуже досвідчена та авторитетна суддівська бригада не викликатиме нарікань.

Обидві  команди являються трьохразовими  володарями Кубку області. «Тепловик» здобував трофей в 2000, 2003 та 2004 роках, а  «Карпати» - в 2007-2009 роках. Цікаво, що «тепловики»  в фінальних матчах здобували  перемоги виключно над командами  з Коломийського району (ФК «Королівка» - двічі та «Кадоган-Дельта»). А «Карпати» в своїх переможних фінальних поєдинках не пропустили жодного голу, здобувши переконливі сухі перемоги. Завтра одна із команд перерве свою серію «переможних фіналів». Для когось із команд це буде перша поразка в фінальному матчі Кубку.

Для кого ж?...

 
Коментарі
24. 8 .2010 (19:40) Братушаня
То "тепловики" такі слабенькі,чи була якась причина?????

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.