- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуські дзюдоїсти – переможці всеукраїнського турніру

27 Лютого 2015 (13:08)

У спортзалі Калуської ДЮСШ "Сокіл" відбувся XIV всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат 2000-2002 років народження та молодших, присвячений 26-ій річниці виведення військ з Афганістану.

Цьогоріч звання найсильнішого дзюдоїста виборювали 177 хлопчиків та 27 дівчат зі Львова, Новояворівська, Стрия, Борислава, Миколаєва, Нового Роздолу, Іршави, Ужгорода, Вижниці, Дунаївців, Надвірної, Тисмениці, Коломиї, Косова, Рожнятова, Перегінська, Болехова, Івано-Франківська та Калуша.

Перед початком змагань учасників турніру привітали в. о. міського голови Калуша Олександр Челядин, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту міської ради Михайло Клим, голова Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану Володимир Сорохтей, директор ДЮСШ "Сокіл" Микола Пукіш, які побажали юним дзюдоїстам високих спортивних здобутків на калуському татамі. Було оголошено хвилину мовчання за загиблими під час трагічних подій в Україні.

Честі підняти Національний прапор України удостоївся кандидат у майстри спорту України калушанин Назарій Гнидка. А юним калуським дзюдоїстам Артуру Свириду та Ользі Дейнезі було доручено покласти вінок на Пагорбі Слави до пам’ятного знаку землякам, які загинули на війні в Афганістані.

У результаті наполегливих зусиль, яких доклали калуські дівчата в боротьбі з суперницями, переможцями XIV всеукраїнського турніру з дзюдо стали Анна Шпитальна – у ваговій категорії до 36 кг, Марія Куневич – у ваговій категорії до 48 кг, Тетяна Заярнюк – у ваговій категорії до 52 кг.

Серед юнаків перші місця у своїх вагових категоріях вибороли калушани Анатолій Кучугура (до 19 кг), Віталій Тимків, Артур Свирид (до 27 кг), Назарій Гнидка (до 55 кг), Віталій Кузів (до 60 кг), Святослав Зубаль (до 66 кг).

Другими у своїх вагових категоріях були вихованці ДЮСШ "Сокіл" Сергій Машталер, Роман Кучер, Роман Коцар, Максим Тимчишин, Богдана Бованко та Маріанна Савчук.

А на третю сходинку п’єдесталу мали честь піднятися калушани Святослав Шинкар, Артем Кучерак, Олександр Давидюк, Максим Микицей, Тарас Федишин, Андрій Ковальчук, Владислав Кіндюх, Остап Капачій, Марія Борисенко, Вікторія Кутянська, Олена Кацедан, Анастасія Волошин та Ольга Дейнега.

Непогані спортивні результати показали і юні калушани Володимир Мудрик, Денис Гип’як, Євген Глушко, Максим Царевич, Дмитро Паньків, Андрій Мисів, Назарій Яцків, Олег Христонько, Максим Токар, Назарій Христонько, Олександр Задорожний, Тарас Кондрат, Дмитро Гип’як, Максим Турій, Павло Гнатів, Микола Сікора та Назарій Делікат, які посіли 5-7 місця, поступившись більш досвідченим спортсменам.

У загальнокомандному заліку беззаперечну перемогу виборола команда Калуша із загальним здобутком 28 медалей. Друге і третє місця забезпечили собі відповідно команди Івано-Франківська (19 медалей) та Надвірної (13 медалей).

Усі переможці та призери турніру були нагороджені медалями, дипломами, вимпелами відповідних ступенів та подарунками.

Як констатував суддя національної категорії Руслан Перета з Івано-Франківська, XIV всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат пройшов на хорошому організаційному рівні. Тому хотілося б висловити від спортсменів та суддівської колегії щирі слова вдячності його організаторам – управлінню у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради, Калуському територіальному об’єднанню ветеранів Афганістану, ДЮСШ "Сокіл", а також спонсорам, які не залишились осторонь і допомогли у проведенні змагань.

Василь Клим, головний суддя змагань, володар чорного паска, 2 ДАН

Більше фото - тут.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.