- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Франківську проведуть масштабний турнір з таеквондо ІТФ

16 Березня 2017 (11:32)

У п'ятницю та суботу, 17-18 березня, в Івано-Франківську вперше відбудеться Відкритий турнір "IVANO-FRANKIVSK OPEN CHAMPIONSHIP TAEKWON-DO I.T.F.".

Змагання пройдуть у Муніципальному фізкультурно-оздоровчому комплексі по вул. Симоненка, 13. Початок поєдинків - у суботу о 9:00.

Для участі у відкритому турнірі пройшло реєстрацію більше 200 учасників - діти, юнаки та юніори. Вони представляють чотири міста України: Івано-Франківськ, Київ, Львів та Дніпро.

Змагання пройдуть у 6 вікових категоріях у двох дивізіонах (дивізіон В - спортсмени, кваліфікаційний рівень яких нижче зеленого поясу, тобто початківці; дивізіон А - вищого рівня кваліфікації). З 9:00 до 12:00 представники усіх вікових груп змагатимуться у демонстрації техніки виконання формальних вправ туль, а по обіді - у спарингах (поєдинках).

Урочисте відкриття "IVANO-FRANKIVSK OPEN CHAMPIONSHIP TAEKWON-DO I.T.F." відбудеться у ФОК у суботу, 18 березня о 12:00. Тренер Андрій Данищук, який є наймолодшим в Україні володарем чорного поясу 4 дану таеквон-до, разом з вихованцями, які стали лауреатами 5-ої церемонії нагородження прикарпатських єдиноборців "Воїн року 2016" (Тарновська Юлія, Прус Максим, Паньків Валерій, Гасюнас Денис, Шиян Тарас та Микицей Олександр) підготували для всіх присутніх показовий виступ. Цікаво, що двоє з учасників нещодавно стали Чемпіонами Європи з таеквон-до (м. Рим, Італія): Андрій Данищук - у формальних вправах туль серед володарів 4 дану чорного поясу та Валерій Паньків - у спортивному спарингу серед юніорів.

Також відбудеться церемонія вручення Сертифікатів на чорний пояс Таеквон-до, яку проведе Президент Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквондо І.Т.Ф. Моргошія Онісе.

 
Коментарі
16. 3 .2017 (17:46) ITF TKD
Згідно каоендаря федерації таеквондо ІТФ України немає таких змагань http://itf-taekwondo.org.ua/meropr.shtml і згідно реєстра тренерів офіційної федерації ІТФ немає таких тренерів http://itf-taekwondo.org.ua/cities.shtml? city=%C8%E2%E0%ED%EE-%D4%F0%E0%ED%EA%EE%E2%F1%EA Що це лєва федерація і що це за змагання?
18. 3 .2017 (14:12) masha_chala
Ось інформація, вказана у релізі змагань: ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «АСОЦІАЦІЯ СПОРТСМЕНІВ ТАЕКВОН-ДО І.Т.Ф.» Івано-Франківський міський осередок ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ТАЕКВОН-ДО В УКРАЇНІ
18. 3 .2017 (14:48) ITF TKD
В Україні визаний вид спорту Таеквондо І.Т.Ф.і ця громадська організація немає жодного відношення до ІТФ визнанного міністерством спорту.
18. 3 .2017 (18:12) chala
Ви можете уточнити інформацію, яка Вас цікавить, за телефоном цієї організації, який був указаний у надісланому нам прес-релізі: 0955318883

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.