- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з тхеквондо ВТФ

10 Травня 2017 (23:20)

У Франківську провели традиційний Відкритий чемпіонат області з тхеквондо ВТФ серед школярів, присвячений 355-річчю Івано-Франківська.

У змаганнях взяли участь 105 вихованців ДЮСШ №3 та 15 тхеквондистів Тисменицької ДЮСШ. Головним суддею змагань був Євген Ленець зі Львова. На турнірі використовували електронні шоломи та жилети "Dae do". За словами організатора турніру, Ігоря Йосипіва, й надалі планують на турнірах використовувати такий інвентар та запрошувати суддів з інших областей задля більш об'єктивного суддівства.

У рамках турніру Вероніці Івановій (тренер - Ігор Йосипів), срібній призерці чемпіонату України, багаторазовій чемпіонці обласних та всеукраїнських змагань вручили посвідчення кандидата в майстри спорту України. Також ДЮСШ №3 подарували необхідне обладнання.

Перше загальнокомандне місце посіла команда ДЮСШ №3, яка здобула 28 золотих медалей. Спортсмени тренуються під керівництвом Ігоря Йосипіва, Володимира Гаврилаша та Сергія Пилипенка. Друге місце відповідно посіла Тисменицька ДЮСШ, вихованці якої здобули сім золотих нагород. Спортсмени тренуються під керівництвом Олександра Корсака.

Найкращі спортсмени отримали кубки, грамоти та медалі обласного відділення комітету з фізвиховання та спорту. Суддівська колегія визнала кращими спортсменами Надію Попадинець (тренер - Володимир Гаврилаш) та Віктора Байструка (тренер - Ігор Йосипів).

За стійкий характер та волю до перемоги відзначили Андрія Русака, Ярину Костюк, Владислава Бойчука, Назара Павлишина, Іллю Гринюка та Любомира Скотника. 

Наступна поїздка івано-франківських тхеквондистів запланована на 11-14 травня 2017 р. на міжнародний турнір в м. Харків "Ukraine Open Cup" G1.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.