- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Річний звіт Івано-Франківського обласного осередку «Всеукраїнського союзу Таеквон-До»

05 Січня 2018 (14:58)
Найзнайковіша подія осередку і всього українського Таеквон-До  - це офіційне визнання Міністерством молоді і спорту України виду спорту «Таеквон-До» наказом № 5229 від 27.12.2017 року. Такий подарунок отримали спортсмени напередодні Нового Року.

Розпочався рік з всеукраїнського семінару суддів в якому прийняли участь 50 суддів міста.
-Прийняли участь у міжнародному турнірі “Roma open” в якому прийняли участь понад 500 учасників з 12 країн і на якому франківчани здобули 3 -золоті, 2 срібні і 2 бронзові медалі.
-прийняли участь у всеукраїнському турнірі "King of Taekwon-Do" що відбувся у Харкові і здобули там 3 золоті, та 4 срібні нагороди.
-15 інструкторів осередку прийняли участь у 5-у Всеукраїнському технічному семінарі що відбувся в Києві.
-здобули 1-е загально-командне місце на всеукраїнському турнірі що відбувся у Чернівцях.
-провели в Івано-Франківську чемпіонат України в якому прийняли участь понад 700 Таеквондистів з усієї України і на якому СК «Лідер» з нашого міста зайняв перше загально-командне місце з результатом 24 золоті, 22 срібні і 22 бронзові нагороди.
-франківський таеквондист Віталій Соловей вдруге здобув титул чемпіона Европи серед юніорів перемогши 5 поєдинків, чемпіонат відбувся в м.Софія, Болгарія і в якому прийняли участь 800 учасників з 31 країни.
-Катерина і Олег Соловей провели майстер клас з спортивного спарингу у далекій Колумбії, за запрошенням національної федерації Колумбіі.
-в травні провели планову атестацію членів осередку в якій прийняли участь близько 400 таеквондистів області.
-в травні провели регіональний турнір «кубок чемпіонів»в якому прийняли участь близько 200 таеквондистів області.
-в червні прийняли участь у восьмому кубку Европи що проходив в Польщі і на якому здобули 5 золотих, 3 срібні і 5 бронзових нагород, до речі в кубку прийняли участь близько 1000 учасників з 23 країн.
-літом провели декілька оздоровчих таборів і навчально-тренувальних зборів в Карпатах членів осередку.
-в липні провели міжнародні збори за програмою «ITF FIGHT EVOLUTION by Katya and Oleg Solovey” , в зборах прийняли участь близько 70 таеквондистів з 13 країн світу, включаючи Аргентину і Канаду.
-в серпні Олег і Катя Соловей провели два семінари у Чехії і Фінляндії.
-в вересні Олег і Катя Соловей провели семінар в Амстердамі, Голандія.
-основна подія року це чемпіонат світу з Таеквон-До який відбувся у м.Дублін, Ірландія на якому Віталій Соловей вдруге здобув титул чемпіона світу серед юніорів перемігши в 6 поєдинках, а Іван Гришук здобув срібло серед дорослих провівши 5 поєдинків.
-в жовтні 130 франківських таеквондистів прийняли участь у міжнародному турнірі «Ukraine open cup” що пройшов у м.Ужгород і з результатом 40 золотих 28 срібних і 49 бронзових нагород.
-в листопаді в Івано-Франківську провели 6-й всеукраїнський технічний семінар який провів легендарний майстер Таеквон-До з Польщі, володар 8-го дану і який підготував 10 чемпіонів світу, майстер Юрек Едут.
-в грудні провели всеукраїнський турнір «ITF FIGHT EVOLUTION CUP”в якому прийняли участь 268 учасників.
-завершили рік плановою атестацією в який прийняли участь понад 400 членів осередку, з них 17  спортсменів здали на чорний пояс 1-й і 2-й дан.

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай усі задуми та мрії, які не збулись в році, що минає, неодмінно реалізуються у 2018 році, і на все буде Божа благодать. Бажаю нових сил, енергії, натхнення та перемог!

Президент Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, заслужений тренер України, чорний пояс 6-й дан Олег Соловей
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.