- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські спортсмени візьмуть участь у XXІІ київському міжнародному борцівському турнірі

23 Лютого 2018 (10:30)
23-25 лютого в київському Палаці спорту відбудеться ХХІІ міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Участь у змаганнях підтвердили 38 держав. У складі збірної України виступатимуть і прикарпатські борці.

"Маємо рекордну кількість держав на нашому турнірі. До порівняння скажу, що 38 країн брали участь в останньому чемпіонаті Європи. Це говорить про визнання наших змагань, які є вагомою сходинкою для підготовки спортсменів до чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор", - зазначив директор департаменту олімпійських видів спорту Роман Вірастюк.

Удвічі збільшився й кількісний склад спортсменів-учасників. За медалі у Києві боротимуться 700 атлетів з різних куточків світу. Разом з нашими співвітчизниками на килими вийдуть  представники найсильніших борцівських країн - США, Ірану, Азербайджану, Грузії, Японії та інших.

Як підкреслив президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв, таких масштабів вдалося досягти завдяки тому, що наша асоціація зарекомендувала себе в світі як надійний та гостинний партнер, а сам турнір став місцем чесної боротьби та об'єктивного суддівства.

 Прикарпатці на турнірі
Чоловіки
Вільна боротьба
1. Білейчук Іван - 61 кг
2. Білейчук Петро  - 61 кг
3.Блясецький Валентин - 57 кг
4. Квятковський Андрій - 70 кг
5. Кусяк Іван - 74 кг
6. Свирид Андрій - 65 кг
Греко-римська боротьба
1. Цимбалюк Дмитро - 63 кг

Жінки
1. Береза Христина - 53 кг
2. Семків Ілона - 53 кг
3. Ільчишин Марія - 65 кг
4. Кіт Тетяна - 57 кг.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.