- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську пройде презентація першої україномовної книги про корейське єдиноборство

15 Травня 2018 (13:15)

19 травня в конференц-залі готелю «Нива» (вул. Урожайна 5) буде презентовано книгу Андрія Данищука «Таеквон-До. Шлях до чорного поясу». Початок презентації о 15:00. Унікальний посібник – перше видання українською мовою, яке щойно побачило світ в Івано-Франківську («Місто НВ»). Представить видання автор - молодий тренер та спортсмен з Івано-Франківська Андрій Данищук, а також Президент Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Онісе Моргошія.

З одного боку, книг, написаних про техніку Таеквон-До є досить багато. З іншого — посібників рідною мовою, які б висвітлювали питання техніки вправ (Туль), немає взагалі. І це незважаючи на те, що Таеквон-До в Україні існує з кінця 80-х років минулого століття. Тому презентована книга є унікальною. Вона доступно і чітко пояснює базові терміни, рухи, блоки, удари та детальні розбори 2-х підготовчих і 12-ти формальних вправ (Туль) українською мовою. Видання допоможе початківцям, чинним спортсменам, а також і тренерам спростити пізнання техніки цього виду спорту.

Інша особливість книги – її ілюстративний матеріал. Більшість вправ на кольорові пояси виконують учні автора книги - призери та чемпіони різноманітних всеукраїнських та міжнародних змагань у розділі формальні вправи (Туль). Тож це не схематичні малюнки чи знеособлені картинки з інтернету, це фотографії реальних людей, які опанують техніку і секрети Таеквон-До, наприклад, у, спортзалі Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-до ITF , що в м. Івано-Франківську на вул. Галицька, 80А.

Під час презентації автор – голова обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Андрій Данищук відповість на запитання, які стосуються порівняно молодого, але одного із найпопулярніших видів бойових мистецтв сучасності – Таеквон-До. Розділ, який відрізняє Таеквон-До від інших єдиноборств, наприклад, Карате, - це формальні вправи Туль, без яких воно втрачає свою індивідуальність. Туль - це комплекси вправ, що складаються з основних атакуючих та захисних дій, що виконуються в логічно обґрунтованої послідовності;  імітація поєдинку з кількома суперниками. Спаринг може показати, хто з суперників сильніший, але не каже про те, у кого техніка краще. З цієї точи зору туль є більш чутливим індикатором рівня індивідуальної техніки.

На зустрічі з автором – володарем чорного поясу IV дану, міжнародним інструктором та суддею міжнародної категорії А, чемпіоном Європи 2017 року Андрієм Данищуком ви також дізнаєтеся, що в Таеквон-До існує 24 тулі і чому саме стільки.

Книгу буде подаровано юним «моделям» видання та передано у бібліотеки міста Івано-Франківська. Замовити книгу також можна за телефоном: 0992089446. Безперечно, ця книга сприятиме успіху в утвердженні основного покликання єдиноборства — загартування здорового тіла та духу.

Від автора книги «Таеквон-До. Шлях до чорного поясу» Андрія Данищука:

«Особисто я познайомився з Таеквон-До порівняно недавно, 2006 року, перший тренер-майстер 7-ий дан Хо Бон Сік (Південна Корея). У мене не виникало проблем під час вивчення техніки сучасного бойового мистецтва. Пізнаючи Таеквон-До, опрацьовуючи велику кількість матеріалів, присвячених цій темі, помічав безліч суперечностей у поглядах різних майстрів і Гранд майстрів щодо тих чи інших елементів. Зважаючи на два періоди Таеквон-До, поділяю думку інструкторів і майстрів більш пізнього (або вже сучасного) періоду. Погодьтеся, що потрібно дотримуватись останніх змін, які було внесено в техніку виконання формальних вправ (Туль) засновником, адже саме вони є найправильнішими. Генерал Чой Хонг Хі радив послуговуватись «Енциклопедією Таеквон-До», щоб дійти згоди у суперечностях. Проте, як доведено моєю тренерською практикою (і не тільки), трапляються ситуації, коли інструктор мусить проявити ініціативу і сам на основі законів фізики або просто, логічно мислячи, виявити, чи правильно він демонструє рух чи ні». 

Реєстрація журналістів та довідки за тел: 0504332864 Ольга Тишко

Чекаємо в готелі «Нива» 19.05.2018 о 15:00

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.