- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Турнір з Тхеквондо ВТФ пройшов у Івано-Франківську

04 Липня 2018 (10:30)

У четвер, 28 червня в День Конституції України, в Івано-Франківську проходив 4-й за ліком літній клубний турнір з Тхеквондо ВТФ під відкритим небом.
Сьогоднішні змагання набули статус всеукраїнських, адже участь у них приймали окрім прикарпатських спортсменів ще й гості з Києва. Загалом, на татамі, розміщеному на площі біля «Пасажу Гартенбергів», змагалися більше сотні юних тхеквондистів, які виборювали свої нагороди в 38-ми категоріях.
Вікриття літнього турніру з Тхеквондо розпочалося з підняття державного прапора України. Цю почесну місію виконали вихованці ДЮСШ №3 Белей Діана, яка нещодавно в Харкові виборала титул чемпіона України та кандидат в майстри спорту України з Тхеквондо ВТФ, дійсний чемпіон Івано-Франківської області, який завоював титул чемпіона міжнародних змагань – Николаїв Максим.

Ініціатором проводення літнього клубного турніру з Тхеквондо ВТФ у Івано-Франківську виступив старший тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи № 3, майстер спорту України з Тхеквондо ВТФ, володару чорного поясу другий дан, громандський діяч, благодійник та рекордсмен книги рекордів України Йосипів Ігор Ігорович.

«Даний турнір вже проходить вчетверте. Його проведення стало можливим завдяки підтримці наших постійних спонсорів: мецената Дмитра Маліщука та депутата міської ради Івано-Франківська, директора будівельної компанії “МЖК Експрес-24” Петра Гречанюка. Це ті люди, які долучилися до проведення цього чудового святковго турніру. Важливо те, що незважаючи на літній період, ми зуміли зібрати цих дітей. Батьки зі свого боку розуміють, що такі події дуже цікаві, навіть незважаючи на таку погоду. Але змагання і спорт можливі за будь-якої погоди», – розповів керівник центру підготовки чемпіонів «Золотий Дракон» Ігор Йосипів.

За його словами, для молодих учасників такі змагання – можливість проявити себе, отримати позитивні емоції та цікавий досвід, а з ними і вибороти медалі та призи.
«Літо йде. Важливо для дітей провести змагання, згодом – збори, адже восени на нас чекатиме чемпіонат України. І це буде один з етапів підготовки до цього», – каже він.
Ігор Йосипів сподівається, що п’ятий, ювілейний турнір, який заплановано на наступний рік, вдасться провести ще масштабніше та з більшою кількістю подарунків і цікавих призів.
Організатори заходу щиро вдячні за допомогу та всебічну підтримку у проводенні турніру власнику «Пасажу Гартенбергів» Олександру Долішньому та міській владі Івано-Франківська.

Результати 4-го літнього клубного турніру з Тхеквондо ВТФ у Івано-Франківську:
1-місце Івано-Франківська ДЮСШ N3 з результатом 15 золотих нагород старший тренер ДЮСШ N3 Йосипів Ігор Ігорович;
2-місце столичні гості київський клуб “Канон” 9 золотих медалей;
3-місце тренер-викладач ДЮСШ N3 Гаврилаш Володимир Васильович 2 золоті нагороди;
4-місце тренер ЦПЧ “Золотий Дракон” Фент Михайло Володимирович з результатом 2 золоті нагороди;
5-місце тренер-викладач ДЮСШ N3 Пилипенко Сергій Віталійович 2 золоті нагороди;
6-місце посів тренер-викладач ДЮСШ N3 Несторко Роман Васильович

Ігор Йосипів

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.