- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Долині проходить збір жіночої молодіжної збірної України

12 Липня 2018 (13:30)

З 2 по 22 липня, у Долині проходить навчально-тренувальний збір з загальної та спеціальної фізичної підготовки молодіжної збірної України з боксу. Під керівництвом старшого тренера нашої команди Сергія Данилів дівчата продовжують активну підготовку до Чемпіонату світу.

Нагадаємо, світова першість з боксу серед жінок, у віковій групі молодь, пройде з 20 по 31 серпня 2018 року в Будапешті (Угорщина), повідомляє сайт ФБУ.

«У Долині ми проведемо надзвичайно насичені 21 день роботи з загальної та спеціальної фізичної підготовки. Буде непросто, проте наші дівчата вже звикли до таких навантажень та й усі ми чудово розуміємо ту відповідальність, яка покладена на нас на Чемпіонаті світу в Угорщині, – відзначив старший тренер молодіжної жіночої збірної України Сергій Данилів. – Приємно також відмітити, що дівчата розуміючи статус майбутніх викладаються на повну і старанно працюють усі ці дні. Загалом на Чемпіонаті Європи ми здобули вісім ліцензій, з яких, маю надію, ми прикладемо усіх зусиль аби здобути якомога більшу кількість нагород. Нашим дівчатам це під силу».

Ліцензії на Чемпіонат світу Будапешт-2018 жіноча молодіжна збірна України виборювала на Континентальній першості в Італії в квітні поточного року. В активі нашої команди вісім ліцензій, які здобули:
Вагова категорія 48 кг: Олена ІВАНІСОВА
Вагова категорія 54 кг: Анастасія ЛІСІНСЬКА
Вагова категорія 57 кг: Тетяна РАДІОНОВА
Вагова категорія 60 кг: Вероніка КОРЕЦЬ
Вагова категорія 64 кг: Марія СЄДАЯ
Вагова категорія 69 кг: Олеся КРИСЮК
Вагова категорія 81 кг: Кароліна МАХНО
Вагова категорія +81 кг: Марія ЛОВЧИНСЬКА

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.