- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Олександр Шевченко допоміг кікбоксерам поїхати на змагання і вони повернулися чемпіонами

04 Серпня 2018 (14:00)

У польському місті Свідніца відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу. З-поміж десятка країн Україну представляли юні спортсмени з Чернівців, Івано-Франківська, Коломиї та Калуша. Четверо наймолодших кікбоксерів з Калуша і Коломиї стали чемпіонами Європи. 

«Саме за сприяння Олександра Шевченка нам вдалося поїхати на ці змагання. Суперники були дуже сильними – це існуючі чемпіони Європи та світу. Але наші хлопці виявились ще сильнішими, вони здобули перемогу, чим самим віддячили народному депутату за підтримку», - розповідає тренер, Президент Україно-Польської Асоціації бойових мистецтв Олексій Рошак.

Два брати з Коломиї Артем та Захар Коцюри перед змаганнями дуже хвилювалися. Навіть попри те, що вони вже були призерами Чемпіонату світу з кік-боксингу, перемога у Польщі їм далася важко. «Я зустрівся у двобої зі старшим на рік чи два спортсменом з Чехії. Він був значно вищим від мене і я не зміг в нього поцілити. Але у версії лайт-кік я здобув перше місце і став чемпіоном Європи», - каже юний кікбоксер Артем.

Андрій Будзан та Віктор Винник з Калуша також провели важкі бої. Але суперники все-таки їм поступилися. «Там були дуже підготовлені бійці, вони готувалися до чемпіонату довго і старанно. Але ми теж займалися. Мені довелося зійтися з чехом і двома поляками. Перший бій з чехом був складний. Особливо в вирішальному третьому раунді. Але я цей бій виграв, я вірив в себе і не хотів підвести тренера, який дуже довго і усердно мене тренував», - говорить Андрій.

Поляки відзначили високий технічний рівень підготовки наших спортсменів. Тренери ж чемпіонів кажуть – цьому передує не лише тренування в залі, а й виїзні збори та професійні спаринги. Але вони дуже дороговартісні і часто не вдається поїхати на бажані зустрічі. Майже 10 років прикарпатських кікбоксерів підтримує Олександр Шевченко. 

«Українці дуже сильні у двоборствах. Абсолютний чемпіон світу, боксер Олександр Усик майже всі тренувальні збори проводив у Буковелі. Я щасливий за його успіхи, але ще більше радію за успіхи наших дітей. Ці юні кікбоксери – великі молодці. Впевнений, що вони досягнуть найвищих вершин у цьому спорті», - підсумовує укропівець Олександр Шевченко.

За успішний виступ на змаганнях Олександр Шевченко вручив кікбоксерам пам’ятні сувеніри та кожен з них отримав сертифікат на вікенд у Буковелі. Такий заслужений подарунок допоможе хлопцям відпочити та підготуватися до чемпіонату світу, який відбудеться у вересні.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.