- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Олександр Шевченко в Буковелі зустрівся з польськими політиками та спортсменами

30 Серпня 2018 (21:15)
З 24 по 26 серпня відбувся робочий візит делегації Україно-Польської асоціації єдиноборств UPMAA на чолі з радником міста Плоцьк та президентом польської сторони асоціації Jacek Jasion в Україну. 
Делегація відвідала гірськолижний курорт Буковель, де відбулась зустріч із народним депутатом України Олександром Шевченком.
Під час зустрічі було погоджено проведення відбіркових змагань за пояс UPMAA з кікбоксингу К-1 за версією WKL, а також Громадський Рух Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» стане генеральним спонсором першого турніру асоціації - ARENA FIGHT NIGHT , який пройде у Польщі, у м. Плоцьк 29 вересня. В ході турніру розіграють три пояси федерації WKL.
«Ми завжди підтримували спорт, адже це одна з складових успішного суспільства. Здорова нація – сильна держава! Спорт загартовує і тіло, і дух. Люди в спорті вчаться досягати поставлених цілей, наполегливою працею. Так як і в житті, аби чогось досягнути треба наполегливо працювати та цілеспрямовано, крок за кроком йти до мети», - наголосив Олександр Шевченко.
Варто наголосити, що Олександр Шевченко вже традиційно підтримує спорт, адже це здоров’я усієї нації. В рамках підтримки спорту щорічно відбуваються Кубок «Буковелю» з фрі-файту, організація футбольних турнірів в різних містах України, проведення та підтримка тенісного дитячого турніру, змагання з баскетболу 3х3, підтримка зимових видів спорту та розвиток дитячого спорту загалом…
У Буковелі представники польської делегації ознайомились з спортивною базою курорту та були приємно вражені інфраструктурою туристичного комплексу та його розвитком з високими стандартоми якості.
«Я направду подивований швидким та якісним розвитком курорту Буковель. Тут відмінна інфраструктура як для туристів, так і для спортсменів. Дуже приємно, що керівництво курорту таку величезну увагу приділяє розвитку спорту та бере активну участь у спортивному житті цілої Української держави. Сподіваюсь, що наша співпраця буде плідною та принесе вагомі результати для обох країн», - зазначив радник міста Плоцьк та президент польської сторони асоціації єдиноборств UPMAA Jacek Jasion.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.