- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську пройшов турнір з Тхеквондо ВТФ

25 Вересня 2018 (09:00)
Минулими вихідними відбулося спортивне свято, присвячене до Дня фізичної культури і спорту в Україні. Захід відбувався за підтримки Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради в лиці директора Матешка Віталія Васильовича та проходив 4-й за ліком клубний турнір з World Taekwondo.
Загалом, на даянгу змагалися більше 130 юних тхеквондистів, які виборювали свої нагороди в 38-ми категоріях.
Вікриття турніру розпочалося з підняття державного прапора України. Цю почесну місію виконала вихованка ДЮСШ №3 Козарук Ангеліна яка нещодавно в Харкові виборала титул чемпіона України!

Ініціатором проводення клубного турніру виступив старший тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи № 3, майстер спорту України з Тхеквондо ВТФ, володару чорного поясу другий дан, громандський діяч, благодійник та рекордсмен книги рекордів України Йосипів Ігор Ігорович.

Даний турнір вже проходить вчетверте. Важливо те, що незважаючи на вихідні,ми зуміли зібрати цих дітей. Наймолодшим сьогоднішніми учасникам були 2.5 річні маленькі тхеквондисти найстаршим 14років.

Для маленьких та юних учасників такі змагання – можливість проявити себе, отримати позитивні емоції та цікавий досвід, а з ними і вибороти медалі та призи.
Важливо для дітей було провести змагання, адже у листопаді на нас чекатиме важливий старт-Чемпіонат України.

Мої щирі вітання батькам,спортсменам та тренерам!

Загальнокомандні місця:
1-місце Йосипів Ігор Ігорович 16 золотих нагород;
2-місце Пилипенко Сергій Віталійович 10 золотих медалей;
3-місце Фент Михайло Володимирович 7 золотих нагород;

Щиро вітаю чемпіонів та призерів!
Президент Центру підготовки чемпіонів "Золотий Дракон" World Taekwondo Йосипів Ігор Ігорович
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.