- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

GOLDEN DRAGON CUP-2018 у Івано-Франківську

16 Жовтня 2018 (22:18)
У прекрасний осінній день 13 жовтня на Івано-Франківщині під патронатом мера міста Марцінківа Руслана Романовича відбувся 15-й Ювілейний Відкритий турнір "GOLDEN DRAGON CUP-2018" з Олімпійського виду спорту World Taekwondo, який проходив під девізом - Єдина Україна.

В даних змаганнях прийняли участь 12 команд з різних міст України. Також на Прикарпаття завітала команда наших друзів зі столиці Білорусі м.Мінськ. Завдяки їм турнір сміливо можна назвати "МІЖНАРОДНИМ". Команди-учасниці турніру:
з Івано-Франківщини:
1.С/К «Пантера» м. Івано-Франківськ; 
2. Богородчанська дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Коломийська ДЮСШ ;
Та гості  турніру:
4.Вперше  завітали спортсмени з столиці гумору м.Одеса; 
5.Команда із столиці м.Києва спортивний клуб «Школа спорту». 
6.Довгоочікувані гості з м.Рівного;
7. Щорічні учасники з м.Хмельницького ;
8. Спортсмени з м.Вінниці та Вінницької області м.Тиврів;
9.Місто Нововолинськ с/к «Дінамікс»;
10.Хмельницька ДЮСШ;
11. І звичайно господарі турніру Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3 та Центр підготовки чемпіонів «Золотий Дракон»
Організатори Щиро дякують,Вам за те,що Ви завітали на нашу Прикарпатську землю і прийняли участь в спортивному святі!

Загалом панад 200 учасників виборювали бронзові, срібні і золоті медалі у 54 вагових і 6 вікових категорій.
Змагання пройшли на високому рівні про, що свідчать вельмишановні гості,які були присутні на офіційній частині відкриття змагань, яку проводив наш незмінний ведучий,співак, друг Олександр Малекс .

Наші гості:
Секретар міської ради Савчук Оксана Василівна, Директор департаменту молодіжної політики та спорту 
Івано-Франківської міської ради Матешко Віталій Васильович, директор Івано-Франківської ДЮСШ №3 Боячук Павло Ярославович , Керівник відокремленого підрозділу ГО «Федерації тхеквондо (ВТФ) України» 
в Івано-Франківській області Корсак Олександр Михайлович і декан факультету ПНУ професор, кандидат педагогічних наук,заслужений працівник фізичної культури і спорту України Яців Ярослав Миколайович.

Родзинкою ювілейного спортивного свята на відкритті турніру під живий звук оркестру діти та всі присутні виконували державний гімн України. Також цікавинкою було вручення всім чемпіонам пам'ятної дерев’яно-металевої плакетки і кожний 4-й спортсмен турніру отримав статуетку на згадку про чудовий Прикарпатський турнір.
На наше спортивне шоу завітали артисти Прикарпатські козаки гурт «Будьмо» та неперевершена співачка Уляна Маляр.

Загальнокомандні місця визначилися таким чином:
1-е загальнокомандне місце та головний кубок "Golden Dragon Cup-2018" залишається у Івано-Франківських тхеквондистів вихованців ДЮСШ N3 ,які тренуються під керівництвом старшого тренера та організатора змагань Йосипіва Ігоря Ігоровича та тренерів-викладачів Гаврилаша Володимира Васильовича,Пилипенка Сергія Віталійовича,Несторка Романа Васильовича та тренера ЦПЧ «Золотий Дракон» Фента Михайла Володимировича, загалом 16 золотих нагород!
2-місце Хмельницький 13 перших місць;
3-місце Хмельницька ХОЦФВУМ 4 перших нагороди.

Окрема подяка партнерам,спонсорам та меценатам за допомогу у проведенні турніру, Марцінківу Руслану Романовичу, секретарю міської ради Савчук Оксані Василівні,директору департаменту молодіжної політики і спорту міської ради Матешку Віталію Васильовичу,начальнику управління спорту ОДА Єклієвичу Оресту Євгеновичу,Гречанюку Петру Дмитровичу голови товариства ТОВ «ЖЕБВП «МЖК Експрес-24» , піцерії "Піратос" в лиці Мальованого Андрія,щиро дякуємо Наливайко Василю Васильовичу,Николаїву Петру Михайловичу,Непийводі Василю Васильовичу,агенстві нерухомості "Селеніт"Мартинцю Богдану Антоновичу,окрема подяка рекламній агенції "Друкарка", "Світ нагород" та підприємцям Маліщуку Дмитру і Гудимі Олегу компанія “Черепиця центр».

Також окрема подяка  дружні команді тренерів,волонтерів Гринюк Олені та Кетерині,Черепасі Оксані та Ірині. Щиро дякуємо за професійно виконану роботу охоронців Ганаківському Віталію,Черкасу Юрію та Черепасі Миколі,усім спортсменам та батькам за допомогу у проведенні 15 Ювілейного турніру "Golden Dragon Cup-2018".
 
Ігор Йосипів
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.