- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатці виступили на Кубку Європи з Таеквон-До

31 Жовтня 2018 (12:49)

25-28 жовтня в м. Сібіу, Румунія пройшов 9-й Кубок Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів, паралельно з яким також проводився Міжнародний Кубок з Таеквон-До серед юнаків та дітей. В цьому році турнір зібрав більше 1300 учасників з 28 країн Європи. Україну на змаганнях представляла збірна команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До під керівництвом головного тренера збірної Солов'я Олега Ярославовича.

У складі збірної команди України в кубку прийняли участь 35 Івано-Франківських таеквондистів.

В перший день змагань пройшов Міжнародний Кубок з Таеквон-До серед юнаків та дітей. За результатами загально-командного заліку збірна команда Украіни посіла 2 місце серед 28 країн Європи, завоювавши 4 золоті, 3 срібні та 9 бронзових медалей.

Перші місця посіли Денис Липовецький, -36 кг.10-12 р.(м. Івано-Франківськ), Ліда Приймак 10-12 р.+48 кг.(м. Івано-Франківськ), Кузьмін Артур +54 кг.,12-14 р.(м. Івано-Франківськ), Софія Соловей -36 кг.,10-12 р.(м. Івано-Франківськ).

Озарко Володимир -2 місце,10-12років,-42 кг.

Маскін Владислав -3 місце,10-12 років,54+кг.

Левандовський Святослав -3 місце,12-14 років,60+кг.

Треті місця посіли Денис Липовецький, Анна Матієга, Софія Хімук, Станіслав Дмитрів, Микола Дехтяр.

В другий і третій день змагань пройшов Кубок Європи серед юніорів і дорослих.

Перші місця в своїх вагових категорія серед дорослих здобули: Демчишин Данило, -85 кг (м. Івано-Франківськ), Бєлов Артем, +85 кг (м. Івано-Франківськ).

Другі місця: Бойчук Марко, -70 кг (м. Івано-Франківськ).

Серед юніорів золоту медаль отримала Перхулин Каріна, +65 кг (м. Івано-Франківськ),  срібні медалі завоювали Євсєєв Єгор, 56 кг (м. Київ), Наталія Ворох, -45 кг (м. Івано-Франківськ), Тишко Дмитро, -50 кг (м. Івано-Франківськ). Також чоловічі та жіноча юніорські збірні з командного спарингу зайняли треті місця серед чорних та кольорових поясів. 

У загально-командному заліку на Кубку Європи з Таеквон-До серед дорослих та юніорів збірна команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До посіла 5 місце серед 28 країн Європи та 3 місце серед клубів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.