- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івана Данилишина переобрали до Федерації боксу Європи

30 Листопада 2010 (14:55)

Нещодавно у столиці Казахстану Алмати відбулося засідання конгресу Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA). Участь у засіданнях взяв віце-президент Івано-Франківської обласної федерації боксу, заслужений тренер України коломиянин Іван Данилишин.

Sport.if.ua у червні вже писав про його обрання на посаду голови технічного комітету Федерації боксу Європи. В Алма-Аті його повторно вибрали на це місце. Про свою роботу в Європі тренер поділився з нашим кореспондентом.

Перша "каденція" Данилишина в технічному комітеті тривала близько року. За цей час він взяв участь у багатьох обговореннях різних питань боксерського життя Європи. Сюди входить узгодження дат боксерських турнірів, які не мали збігатися.

"Нині українська сторона дає пропозиції, щоб з дитячого, школярського та юніорського боксу забрати суддівські пульти, і перевести суддівство на систему записок, — розповідає Іван Данилишин. — "Кнопкова" система багато в чому «вбиває» техніку в боксі, перешкоджає боксерам розвивати свої технічні навики, адже вони налаштовані лише на удари. На нашу думку, в час, коли боксери ще розвиваються, їх не треба замикати лише на одній меті точних ударів, це приходить з досвідом і майстерністю". За словами тренера, ще за двадцять років тому в СРСР намагалися проводити турніри за суддівськими записками, і це дало результати, адже нині найтехнічніші боксери є вихованцями країн пострадянського простору.

На цій же події віце-президента федерації боксу України Ігоря Гайдамака переобрали на посаду першого віце-президента Федерації боксу Європи. До слова, віце-президентів у європейській федерації раніше було шість. Нині їх двоє, попри Гайдамака таку посаду обіймає представник Росії Євген Муров.

На цій же конференції було оголошено про початок будівництва Академії боксу AIBA в Алмати (на фото нижче — його попередній проект). Загалом цей комплекс коштуватиме 33 мільйони доларів США.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.