- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

12 грудня відбудеться церемонія нагородження найкращих єдиноборців Прикарпаття

26 Листопада 2018 (12:30)

Відбулося засідання круглого столу «Воїн року-2018»  На якому вирішили, що у середу, 12 грудня  в ресторані "Зосина Воля" який знаходиться  в м. Івано-Франківську по вул. Джохара Дудаєва,10  о 16.00 год.,  під патронатом мера міста Марцінківа Руслана Романовича  та за підтримки  Управління  спорту облдержадміністрації, департаменту  молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, відбудеться  сьома щорічна церемонія нагородження найкращих єдиноборців Прикарпаття за підсумками 2018 року.

Вхід вільний. Організатори запрошують усіх охочих.

Всього планують нагородити понад 100 спортсменів серед дітей, молодших юнаків,юнаків, кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Окрім того, відзнаку отримають  Чемпіони світу та Європи в новій номінації «Best of the Best», найкращий тренер, меценати та "Воїн року-2018".

20 видів спорту єдиноборств Прикарпаття будуть представлені на даному  спортивному дійстві цього року це рекордна кількість видів спорту !

Види спорту які будуть представлені на «Воїн року-2018»  VII щорічній  церемонії нагородження  найкращих єдиноборців Прикарпаття :
1.World Taekwondo (Олімпійський вид спорту);
2.Ушу-Саньда;
3. Кікбоксинг WKA;
4.Греплінг;
5.Фрі-файт;
6.Кіокушинкай  карате (KWF);
7.КУНГ-ФУ (САНЬДА) ;
8.ММА;
9.Таеквон-ДО ІТФ;
10.Кікбоксинг WTKA;
11.Джиу-джитсу;
12.Хортинг;
13.Дзюдо;
14.Самбо;
15.Зендокай карате;
16. Бокс;
17. Греко-римська боротьба;
18. Вільна боротьба;
19.Кікбоксинг;
20. Таїландський бокс Муей Тай;

Організаторами заходу виступають старший тренер ДЮСШ №3 відділення тхеквондо ВТФ Ігор Йосипів, який є автором ідеї, спільно з  Деканом факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету ім. В Стефаника професором Ярославом  Яцівим.

Нагадуємо для того, щоб взяти участь в церемонії, потрібно  до 1 грудня 2018р. заповнити і подати відповідну заявку !

Бажаючі прийняти участь в даному заході звертайтесь за детальнішою інформацією  до автора ідеї і співорганізатора заходу Ігоря Йосипіва за тел. 099-92-305-92/ заявки відсилати на  E-mail: Igor.tkdwtf@ukr.net

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.