- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську нагородили лауреатів Воїн року 2018

17 Грудня 2018 (05:38)

Днями  під патронатом мера міста Марцінківа Руслана Романовича,відбулась сьома обласна  церемонія нагородження  єдиноборців Прикарпаття  "Воїн року-2018" під гаслом "В єдності сила", на якій вшановували найкращих майстрів єдиноборств Івано-Франківської області.

ФОТО з нагородження

На заході, який проходив у ресторані «ZOSINA WOLA» вшановували та нагороджували  не лише спортсменів, а й тренерів, меценатів та людей, які сприяють розвитку єдиноборств на Прикарпатті.

Загалом цьогоріч рекордна кількість нагороджених з них 24 виду спорту та 170 номінантів єдиноборців Прикарпаття!

Пам'ятні призи в номінації «Воїн року-2018» отримали представники  єдиноборств,а саме: з World Taekwondo (Олімпійський вид спорту), Таїландського боксу Муей Тай, самбо, Таеквон-До  ІТФ, ММА, Джиу-Джитсу лайт, фрі-файт, греплінгу, Кіокушинкай Карате, Таеквон-До ІТФ Національна федерація, кікбоксинг WKA, УШУ (Саньда), греко-римської боротьби, Кунг-фу, Зендокай карате, Джиу-Джитсу навадза,  вільної боротьби, карате Годзю-Рю, змішаних бойових мистецтв UFMMA, хортинг, Бразильське Джий-джитсу, Кікбоксинг WTKA та крав мага.

Організовували захід декан факультату фізичного виховання і спорту  ПНУ ім. В. Стефаника Ярослав Яців та ініціатор  церемонії старший тренер ДЮСШ №3  президент Центру підготовки чемпіонів "Золотий Дракон" Ігор Йосипів. За словами організаторів, основна мета заходу - здружити всіх спортсменів та тренерів ,об'єднати в одну велику спортивну родину. 

Підтримали свято: департамент молодіжної політики та спорту  Івано-Франківської міської ради та управління спорту  облдержадміністрації.

На святі були присутні та здійснювали нагородження кращим спортсменам єдиноборцям області представники влади : секретар міської ради Савчук Оксана Василівна,директор департаменту молодіжної політики і спорту Матешко Віталій Васильович,начальник управління спорту ОДА Оклієвич Орест Євгенович,начальник відділу спорту Денис Рудницький,депутат міської ради Гречанюк Петро Дмитрович та спеціаліст з питань загальної середньої освіти департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Тамара Жилюк.

Титул "Воїна року-2018" отримали: Белей Діана з World Taekwondo, Фербей Максим з Таеквон-До  ІТФ, Табунщик Данило  з Таїландського боксу Муей Тай,  Сайко Олена з самбо, Тарасевич Назар  з ММА, Вульчин Іван з фрі-файт, Павлюк Прокіп з греплінгу, Штогрин Юрій  з Кіокушинкай Карате, Слюсар Валентин з Таеквон-До ІТФ Національна федерація, Кореняк Богдан з УШУ (Саньда), Чернецький Олександр з греко-римської боротьби, Гайдук Євген з Кунг-фу, Сацків  Ігор зендокай карате, з Джиу-Джитсу навадза  Кіцул Софія, Джелеп Андрій з вільної боротьби, з Джиу-Джитсу лайт  Янішевский Богдан, з Карате Годзю-Рю Дмитрів Петро, Панфілов Павло змішаних бойових мистецтв UFMMA . 

Також в новій номінації  «Best of the Best» п’ятеро спортсменів на честь яких в 2018 році піднімався Державний прапор України на Чемпіонатах світу і Європи були нагороджені кубком, а саме:Бегеба Алла з самбо,Пилип’юк Олексій з греплінгу, Ткачук Карина з Таеквон-До ІТФ,

Фокшек Олександр з кікбоксингу та Григор Максим з хортингу.

Як зазначив автор ідеї свята Ігор Йосипів, церемонія "Воїн року" входить  до плану спортивно-масових заходів на Івано-Франківщині. Це ще одна мотивація для спортсменів, які представляють наш край на всеукраїнських, європейських та світових стартах. Також гарним показником і доказом того,що єдиноборства найпопулярніші на Івано-Франківщині є те,що цього року нагородили 36 дітей та 26 меценатів  і понад сотню спортсменів у різних вікових групах. Як відомо діти це наше майбутнє,- говорить Ігор Ігорович. - Наші спортсмени впродовж усього року, незважаючи на ситуацію в країні, гідно представляли наш Прикарпатський край і неодноразово піднімались на п’єдестал пошани. Ми пишаємось тим, що на їхню честь лунає гімн України". 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.