- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Угорниках змагалися таеквондисти (І.Т.Ф)

26 Лютого 2019 (11:20)

23 лютого 2019 року в Угорницькій ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся Внутрішній обласний турнір з Таеквон-До (І.Т.Ф.). У змаганнях взяли участь близько 100 учасників з міста та області віком від 5 до 14 років.

Турнір проходив за підтримки управління спорту Івано-Франківської ОДА. Спортсмени змагалися у 3-х індивідуальних розділах Таеквон-До: формальні вправи - туль, спортивний спаринг - мацогі, спец-техніка - тек-джі. Ведучим турніру був Роман Сорока.

На відкриття змагань завітали почесні гості: керівник відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області - Мирослав Євгенович Карабін, сільський голова с.Угорники - Любов Зіновіївна Атаманчук, директор Угорницької ЗШ І-ІІІ ступенів - Марія Василівна Петрунів.

Під час церемонії відкриття володарі чорних поясів продемонстрували яскравий показовий виступ по завершенні якого отримали сертифікати з міжнародної федерації Таеквон-До І.Т.Ф. на ступінь І-го дану. За результатами змагань було сформовано збірну команду області для участі у всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Кращим спортсменом турніру серед хлопців став Олексій Пасічняк (3 золотих нагороди). Кращою спортсменкою турніру серед дівчат стала Софія Кліщ (3 золотих нагороди).

Головним суддею змагань був Голова Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., суддя міжнародної категорії "А" - Данищук Андрій. Всі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів: Данищука Андрія ІV дан, Данищука Сергія ІІІ дан, Качкана Володимира І дан, Курочки Артема І дан. 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.