- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську відбувся турнір пам'яті Андрія Витвицького

04 Березня 2019 (18:25)

Цьогорічне друге березня ще надовго запам’ятається учасникам та тренерам, батькам та гостям, які відвідали спортивний зал загальноосвітньої школи №25 м. Івано-Франківська. Адже, саме 2 березня відбувся I –й відкритий турнір «Юний Дракончик» з тхеквандо ВТФ присвячений захисникові України, бійцю Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Андрію Витвицькому.

Організатором виступив Йосипів Ігор Ігорович, старший тренер дитячо - юнацької спортивної школи N3 м. Івано-Франківська і президент громадської організації Центр підготовки чемпіонів "Золотий Дракон".

В цьогорічному турнірі взяли участь близько 200 учасників з дитячо- юнацької спортивної школи №3, п’яти спортивних клубів та гості з м. Кам'янець-подільського .

На фіційній церемонії відкриття змагань Відкритого турніру "Юний Дракончик" WORLD TAEKWONDO OLYMPIC який проходив під патронатом мера міста Марцінківа Руслана Романовича,присвячений захиснику України Андрію Витвицькому були присутні сотник 4-ї РС ДУК ПС Петро Мазепа, керівник івано-Франківського національно – визвольного руху Правий сектор,представники влади: Оксана Савчук, секретар Івано-Франківської міської ради, директор департаменту молодіжної політики та спорту Матешко Віталій Васильович, Веркалець Володимир Федорович, головний спеціаліст державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Особлива увага та пошана була віддана матері загиблого бійця, захисника України, Тетяні. Зі сльозами на очах, словами вдячності пані Тетяна щиро подякувала всім, хто долучився до проведення цього відкритого турніру, за те, що бережемо світлу пам'ять її сина.

На церемонії відкриття змагань ,Бойчук Павло Ярославович директор ДЮСШ N3 м.Івано-Франківська ,вручив  вихованцям школи чемпіонам та призерам Чемпіонату України ,грошові винагороди і кубки кращим спортсменам та тренеру за підсумками 2018року ,кубки та визнання отримали:
Діана Белей 5-ти разова Чемпіонка України та Максим Николаїв -кандидат в майстри спорту України ,бронзовий призер Чемпіонату України кращий тренер ДЮСШ N3 Йосипів Ігор Ігорович посівши перше місце серед усіх тренерів-викладачів з 7 видів спорту!!

Щиро дякуємо ,пану Павлу Ярославовичу за таку вагому та таку необхідну підтримку в наш час.

Цінний та довгоочікуваний падарунок  тренажер "BOB-DRAGON" від мера міста Марцінківа Руслана Романовича  секретарь міської ради Савчук Оксана Василівна вручила юним тхеквондистам. Щиро дякуємо мерії за чудовий подарунок!

Усі тренери,представники влади та головний суддя змагань отримали почесні подяки від захисників України "Правий сектор"🇺🇦️
Дякуємо воїну 4-ї Резервної сотні ДУК "Правий сектор" Семанишину Миколі 

Загальнокомандні місця Відкритого турніру "Юний Дракончик" WORLD TAEKWONDO OLYMPIC присвячений захиснику України Андрію Витвицькому
1-місце старший тренер Йосипів Ігор Ігорович 17 золотих нагород
2-місце Фен Михайло Володимирович 7 золотих нагород ;
3-Місце тренер-викладач Пилипенко Сергій Віталійович 6 золотих нагород/8 срібних медалей;
4-місце Гаврилаш Володимир Васильович 6 золотих нагород/6 срібних медалей;
5-місце наші гості команда з Кам'янець-Подільського С/К "Чайка" 5 золотих/ 3 срібні нагороди
Щиро Вас вітаю та дякую усім,що завітали на наше спортивне свято і склали гідну конкуренцію один одному !
Це були чудові та корисні змагання. Дані змагання слугували як підготовкою та стартом і трампліном до березневого Чемпіонату України серед усіх вікових групах який відбудеться в м.Харкові з 19-24 березня 2109року!

Ігор Йосипів
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.