- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Спортсмени з Прикарпаття вибороли першість на чемпіонаті України з таеквон-до

07 Березня 2019 (09:45)

3-5 березня в Києві відбувся Чемпіонат України з Таеквон-До серед юнаків, юніорів і дорослих, також в рамках чемпіонату України відбувся всеукраїнський турнір "чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До".

В змаганнях взяли участь 1165 учасників з 16 областей України, а за підсумками чемпіонату України була сформована збірна команда Украіни серед юніорів і дорослих для участі у чемпіонаті світу.

Збірна команда Івано-Франківської області була одна з найчисельніших у складі 140 спортсменів, в загалом делагація склала близько 200 чоловік. Варто відзначити нашу дорослу збірну, яка виборола золоті нагороди у більшості вагових категорій і розділів. Зокрема, Віталій Соловей (63 кг і формальні вправи), Олексій Пашков (70 кг), Руслан Демчишин (78 кг), Данило Демчишин (спаринг +85 кг, спец техніка і тест сили), Анастасія Авраменко (тест сили і спец техніці, а також срібло в спарингу -56 кг), Діана Шкварок (в спарингу -56 кг і формальних вправах).

Шалена конкуренція, адже в категоріях було понад 20 чоловік і для перемоги необхідно було перемогти мінімум чотири поєдинки! Серед дітей варто відзначити Савчака Станіслава у тесту сили, в цьому розділі було 140 учасників, де Станіслав став кращим! Серед юніорів 14-17 років наші також були в лідерах, а в ваговій категорії -50 кг весь п’єдестал зайняли франківчани - Тишко Дмитро (1 місце), Гораль Віктор (2 місце) і Шелухін Дмитро (3 місце), хлопці провели по 4 дуже важких поєдинки. Окремо додамо, що Тишко Дмитро також переміг у формальних вправах, в цому розділі було 40 учасників.

В категорії -62 кг Іванюк Ілля став другим, а в категорії -68 кг Кузьмін Артур переміг 4 поєдинки і став чемпіоном України, серед юніором в ваговій категорії, -50 кг чемпіонкою стала Хімук Софія, також Софія перемогла в формальних вправах. У ваговій категорії -55 кг. золоту медаль здобула Трифонова Ксенія, Маковійчук Софія здобула золото в спец.техніці, Перхулин Каріна здобула золоті медалі у спарингу +65 кг і в тесті сили.

У підсумку Івано-Франківська область посіла 1-е загально-командне місце з результатом 31 золота, 15 срібних і 20 бронзових нагород, 2 місце м.Київ і 3-е місце Харківська область. 12 франківчан включені до основного складу збірної команди Україні для участі і чемпіонаті світу що відбудеться 22-28 квітня в Німеччині .

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.