- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вдалий виступ тхеквондистів (ВТФ) на чемпіонаті України

28 Березня 2019 (18:00)

Завершився основний старт, марафон - Чемпіонат України з Тхеквондо ВТФ серед усіх вікових категорій.

Вихованці відокремленого підрозділу федерації тхеквондо в Івано-Франківській області спортсмени ДЮСШ №1 обласної ради, ДЮСШ№3 та Івано-Франківської ШВСМ здобули 16 медалей різного ґатунку на даному Чемпіонаті України, а саме:

1-місце та найвищу сходинку п'єдисталу пошани завоювали цьогорічні наші герої: Белей Діана (юнаки), Гринюк Ілля (молодші юнаки) - тренер Ігор Йосипів, Голіков Олександр (молодші юнаки) - тренер Олександр Корсак, Жолоб Тетяна (молодші юнаки) - тренер Сергій Пилипенко

Срібло здобули: Белей Роман (кадети) та Брикіна Анна (молодші юнаки) тренер О. Корсак, Предко Катерина (кадети) тренер-В. Гаврилаш та Русак Андрій (молодші юнаки) тренер І. Йосипів.

Бронзові нагороди: Шевчук Даниіл (молодші юнаки), Костюк Ярина (юнаки), Корсак Михайло (кадети), Корсак Анастасія та Хмелевських Інга (т-р. В. Терешкун та О.Корсак) (дорослі), Корсак Анастасія (молодь)- тренер спортсменів Олександр Корсак, Козарук Ангеліна (молодші юнаки) та Пірко Софія (юнаки) тренер-Ігор Йосипів.

Наш тренерський колектив, щиро вітає спортсменів, та батьків з чудовими здобутками! Дякуємо усім хто активно підтримував та вболівав за нашу команду як в он-лайн траслації так і в соціальних мережах!

Кожен тренер зробить свої висновки,проаналізує вірні та не вірні дії своїх підопічних,і з набутим досвідом  продовжуватимуть активну підготовку до стартів,які очікують на нас в цьому 2019 році!

Чудесенко Олександр

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.