- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Фінал ХІV літньої Універсіади України з тхеквондо (WT)

08 Квітня 2019 (19:52)
З 4-го по 5-те квітня на базі спортивного комплексу «Олімп» (м. Івано-Франківськ вул.Сахарова,38) Прикарпатського національного університету відбулись фінальні змагання ХІV літньої Універсіади України з тхеквондо (WT) у виді програми «КЕРУГІ».
 
У змаганнях взяли  участь студенти, які представляють заклади вищої освіти з різних регіонів  України.
Організаторами змагань виступають Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнська громадська організація «Спортивна студентська спілка України», Громадська організація «Федерація тхеквондо(ВТФ) України». Співорганізатор заходу – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
Змагання проводились як особисто-командні. Головний суддя змагань – Ігор Пашков (Харківська державна академія фізичної культури).У програмі «КЕРУГІ» спортсмени змагались у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WT) з керугі( Daedo Gen 2). В підсумках сформована національна збірна України серед студентів з тхеквондо для участі у Всесвітнеї Універсіаді та Європейскіх Ігор єдіноборств Combat Games - головний тренер студентьскої збірної України - Валерій Брунс. Змагання відбудуться у Італії та Хорватії в літку 2019 року. Бажаємо нашім студентам успіхів та перемог. Івано-Франківські студенти показали наступні результати: Корсак Анастасія(-53 кг.) - 2 м., Сверида Ілля(-63 кг.) - студенти коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України( тренер Олександр Корсак), Попадинець Світлана(-46 кг.)- 3 м. - студентка коледжу Університет Короля Данила( тренер Гаврилаш Володимир), Хмелевських Інга(-57 кг.)- 3 м., студентка Івано-Франківського коледжу Одеської юридичної академії(тренер Корсак Олександр та Володимир Терешкун), Николаїв Максим(-54 кг.)- студент коледжу університету Короля Данила( тренер Ігор Йосипів).

Велика подяка оргкомітету змагань: 
Керівнику КОМІТЕТУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ СТЕЦЕНКО ВАДИМ ГРИГОРОВИЧУ.
Президенту ГО ФТУ Саманджия Лесику Рожденовичу.
Керівнику Івано-Франківського обласного відділення КФВС МОН - Стефанків Михайло Федорович
Ректору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника- доктору політичних наук, професору Цепенді Ігору Євгеновичу
Голові ВПГО ФТУ Івано-Франківської області - Корсаку Олександру Михайловичу
Road to Napoli , Universeade 2019.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.