- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо«Кубок Карпат 2019»

22 Квітня 2019 (11:10)
Днями в Івано-Франківську  відбувся Всеукраїнський відкритий турнір «Кубок Карпат – 2019», який присвячений Дню захисту дітей! В даному заході участь прийняло 438 учасників з 15 областей та 27 команд, а також наші гості з Румунії, Молдови і Словаччини.
 
Поєдинки відбувались на 4 кортах та надсучасній системі проведення змагань Dae-do Gen-2. В даному турнірі брали участь як і спортсмени високого класу (призери та чемпіони ЧЄ), так і початківці. На відкритті турніру були присутні співорганізатори даного заходу:  представник управління спорту ІФОДА - Генадій Плотніков, начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради – Денис Рудницький та голова Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін. Від імені Олімпійського комітету Івано-Франківської області чемпіонці Європи серед клубів- Ярині Костюк було вручено подяку за високі спортивні досягнення , а тренеру Корсаку Олександру за вагомий внесок в розвиток Тхеквондо (ВТ).
 
За підсумками змагань були вручені кубки кращим спортсменам змагань та за волю до перемоги. Від співорганізаторів змагань та партнерів турніру були вручені призи кожній дитині. 
 
Кращими командами на турнірі стали команди : ХОЦФВУМ - Хмельницька область, ДЮСШ-3 -Івано-Франківськ та IFRFT-WTF sc«Pantera» Івано-Франківськ.
 
Також, від організаторів турніру хочемо висловити щиру вдячність за допомогу в організації та проведенні турніру-  директору ІФКФВ КНУ ФВіС України Любомиру Пасічняку та керівнику Івано-Франківського обласного відділення КФВС МОН -Михайлу  Стефанківу.
Chudesenko.O.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.