- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

11 травня пройде боксерський турнір пам'яті Петра Мицика

06 Травня 2019 (11:00)

Наступних вихідних Манеж КФВ прийматиме ювілейний турнір пам'яті майстра спорту з боксу Петра Мицика.

Цьогоріч 15-тий за ліком турнір пройде у форматі матчевої зустрічі між збірними України та Німеччини. Загалом боксерський вечір складатиметься з чотирьох поєдинків, а розпочнуться бої о 13:00 у Манежі КФВ. Головний суддя змагань - Мирослав Карабін, головний секретар - Олександр Кучерявий. Турнір проходитиме за підтримки Романа Мулика та Відділення НОК в Івано-Франківській області. 

Довідка (газета "Репортер"):
Петро Мицик народився у 1972 році. Боксом почав займатися з дитинства. Тоді у приміщенні теперішньої «Просвіти» діяла потужна боксерська секція товариства «Авангард». Мицика тренував Володимир Вострецов, який нині є заслуженим тренером з кікбоксингу та працює у спортивному клубі «Форум».

"У Петра був відчайдушний характер, – згадує його колишній тренер Володимир Вострецов. – Але спочатку він іноді пропускав тренування, й одного разу з педагогічних міркувань я навіть відрахував його з секції. Аби він знову займався, за Петра мали поручитися його друзі. Тоді він почав тренуватися серйозніше".

У 1980-х роках Петро поїхав з мамою на північ. Там продовжував займатися боксом, поступив до спортивного інтернату, став чемпіоном РРФСР серед юнаків – доволі солідний успіх на ті часи. Згодом Мицик повернувся до Івано-Франківська. Вже у складі прикарпатської команди він виграв чемпіонат України ФСТ «Трудові резерви», взяв участь у першості СРСР цього товариства. Там його помітив старший тренер радянської збірної та запросив на чемпіонат СРСР, який відбувався у Красноярську. Медаль союзного рівня Мицику не підкорилась, він поступився у другому бою місцевому супернику.

"Петро мав добрий характер, а в ринзі був дуже непоступливий, – говорить Володимир Вострецов. – Пам’ятаю, в 1986 році на змаганнях у Броварах перед фіналом він зламав палець на лівій руці, і все одно просився боксувати. Ледве одягнули на руку рукавицю, бій він програв 3:2, і після цього рукавичку треба було розрізати, бо рука дуже розпухла. Фраза «не здаватися без бою» – саме про нього".

Серйозний бокс завершився, коли настали непрості 1990-ті роки, і треба було заробляти на життя. Та незважаючи ні на що, майстер спорту Петро Мицик завжди приходив на боксерські турніри чи просто до боксерського залу побачитися з тренером та колегами-спортсменами. Серце Петра Мицика зупинилося раптово – він загинув у автокатастрофі.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.