- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Масштабний семінар з Айкідо Йосінкан вперше в Івано-Франківську!

25 Вересня 2019 (20:33)

28-го та 29-го вересня Івано-Франківськ порине в атмосферу Айкідо Йосінкан – протягом двох днів всіх охочих доторкнутись до східного мистецтва самозахисту навчатимуть майстри найвищого рівня.

Захід носитиме навчальний характер і пройде під наставництвом сенсея Олександра Олеговича Козловського (5 дан Айкідо Йосінкан, м. Львів) та сенсея Ольги Володимирівни Козловської (4 дан Айкідо Йосінкан, м. Львів). Протягом двох днів заплановано навчальний інтенсив на якому кожен охочий незалежно від віку, статі, фізичної підготовки зможе ознайомитись з базовими техніками Айкідо Йосінкан - базовим переміщенням (кіхон доса) в айкідо, страхівкам при падінні (укемі ваза) та базових технік (кіхон ваза). Тренування пройдуть у Муніципальному Центрі дозвілля за адресою вул. Набережна ім. В. Стефаника, 42.

Розклад тренувань:
28 вересня (субота)
11:00 - 12:15 – діти
12:30 – 13:45 – діти
17:00 – 18:30 – підлітки і дорослі
18:45 – 20:15 – підлітки і дорослі

29 вересня (неділя)
11:00 - 12:15 – діти
12:30 – 13:45 – діти
16:00 – 17:30 – підлітки і дорослі
17:30 – 19:00 – підлітки і дорослі

Для запису на навчальний семінар звертайтесь за телефоном 097 914 25 71.
https://aikido.lviv.ua/ - Академії традиційних самурайських бойових мистецтв Айкібуджюцу
https://budokan.lviv.ua/ - Школа східних мов та бойових мистецтв Будокан.
https://www.facebook.com/aikibudjutsu - Сенсей Олександр Козловський
https://www.facebook.com/aikido.if.ua/ - Івано-Франківська Федерація Айкідо Йосінкан

Разом з дітьми працюватиме володар 4-го Дану Айкідо Йошінкан, Президент Академії традиційних самурайських бойових мистецтв Айкібуджюцу сенсей Ольга Володимирівна Козловська, тоді як тренування у підлітків та дорослих вестиме володар 5-го Дану Айкідо Йошінкан, Головний викладач Академії Айкібуджюцу, сенсей Олександр Олегович Козловський.

Чому варто обрати саме айкідо? Все просто, адже айкідо – це цілісна система технік та прийомів, які дозволяють використовувати силу та енергію направлену проти Вас для Вашого ж захисту, та нейтралізації нападника. Айкідо – це позитивна енергія. Саме тому в Айкідо немає поєдинків та змагань. Айкідо направлене на захист, а не на напад. Мета технік Айкідо - не нанесення травм, а нейтралізація і повний контроль над нападником. Розпочати свій шлях в Айкідо Ви можете у будь-який час! А дружня атмосфера під час тренувань допомагає швидко адаптуватися у колективі.

Організаторами навчального семінару виступають Івано-Франківська федерація Айкідо Йосінкан спільно з Академією Айкібудзюцу (м. Львів). Івано-Франківська федерація Айкідо Йосінкан займається поширенням та популяризацією бойового мистецтва Айкідо Йосінкан. Федерація заснована в 2014 році за сприяння Академії Айкібудзючу м. Львів та її президента Олександра Олеговича Козловського (5 дан Айкідо Йосінкан). Президентом федерації є Василь Васильович Татарин.

Сенсей Козловський Олександр Олегович
5 Дан Айкідо Йошінкан
2 Дан Дайто рю айкіджю-джюцу
1 дан Ниппон Явара рю Айкі джю-джюцу Ренмей
Головний викладач Академії Айкібуджюцу
Директор авторської середньої загальноосвітньої школи східних мов та бойових мистецтв Будокан.

Народився 24 вересня 1973 року у місті Дрогобичі Львівської області, Україна. Айкідо почав займатися у березні 1993 року. У 1997 році заснував Академію Айкібуджюцу у м. Львові. 1 Дан Айкідо Йосінкан отримав восени 2000 року від Утади сенсея (8 Дан Айкідо Йошінкан, Канада). 2 Дан Айкідо Йошінкан отримав влітку 2002 року від Теради сенсея (9 Дан Айкідо Йошінкан, Японія). 3 Дан Айкідо Йошінкан отримав у 2004 році від Теради сенсея (9 Дан Айкідо Йошінкан, Японія). 4 Дан Айкідо Йошінкан отримав в вересні 2009 року від Ясухіси Сіодо Канчо (8 Дан Айкідо Йошінкан, голова Міжнародної фундації Айкідо Йошінкан та Хомбу додзьо, Японія). 1 Дан Дайто-рю Айкі буджюцу та 1 Дан Ниппон Явара рю Айкі джю-джюцу Ренмей отримав у 2007 рооці від Зігфреда Байдекера (Ханші Айкі джю-джюцу 10 Дан Дайто-рю Айкі буджюцу Ниппон Дай Будо Кай Інтернешенл)

Закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю Історик-сходознавець. З 1987 року займався Карате-до Сьотокан. У 1995-1997 роках працював тілоохоронцем. Паралельно із заняттями Айкідо займався Ґосін-рю Джю-джюцу. До 1998 року був представником Міжнародної федерації Будо в Західному регіоні України. У 1997-1998 роках проходив стажування в Європі по Айкідо Йошінкан при поліцейському відділі в Яблонці над Нісою, Йай-до, Дзьо-до Мусо-сінден-рю, Кендо, Наґіната в Празі,Чехія. З 1997 року займався Дайто рю Айкі джю-джюцу. Учасник багатьох міжнародних семінарів з Айкідо Йошінкан, Дайто рю Айкі джю-джюцу, семінарів з джю-джюцу та кенджюцу японських та європейських майстрів в Україні та за кордоном. Засновник та директор авторської середньої загальноосвітньої школи східних мов та бойових мистецтв Будокан.

Сенсей Козловська Ольга Володимирівна
4 Дан Айкідо Йошінкан
1 Дан Дайто рю айкі джю-джюцу
Президент Академії традиційних самурайських бойових мистецтв Айкібуджюцу

 

Народилася 21 липня 1975 року у місті Твері Російської Федерації. Айкідо почала займатися у вересні 1999 року в Корю Йошінкан Додзьо під керівництвом Черниха сенсея (4 Дан айкідо Йошінкан, Україна). 1 дан Айкідо Йошінкан отримала у листопаді 2005 року від Теради сенсея (10 Дан Айкідо Йошінкан, Японія). 2 дан Айкідо Йошінкан отримала у вересні 2007 року від Рубенса сенсея (6 Дан Айкідо Йошінкан, Велика Британія). Іспит на 3 Дан здала Рубесу сенсею 11 грудня 2012 року. В березні 2003 року почала викладати в дорослій групі. З вересня 2005 року – у дитячих групах. Зараз є інструктором Корю Йошінкан Додзьо, викладає в дитячих та підліткових групах. У 1994 році закінчила Львівський електротехнікум зв'язку. З 1995 по 2009 рік була військовозобов'язаною за контрактом. Вивчає японську мову. У грудні 2007 року здала іспит з японської мови на 4 кю. Учасник багатьох вітчизняних та міжнародних семінарів з Айкідо та інших бойових мистецтв.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.